Honda ST 1100 Pan European (1995)

Vlastník Zipák
Vloženo 17.2.2008
Aktualizováno 9.6.2018

Vloženo: 30.05.2018, Uskutečněno: 30.05.2018, Stav tachometru: 119000 km, Zhlédnuto: 23x

Tak mi to po letech nedalo a vytáhl dobře uskladněný vozík Pav. Doma jsme vyrobyli tažné a následně ho nechali svařit profíkem. Na Pav jsem radši namontoval maličké blinkry z nedaleko stojící hnijici Lancie. Elektriku jsem napojil na zadní osvětlení Hondy. Za bočním kufrem je vyvedena konektorová zásuvka.Po té proběhla nějaká ta zkušební jizda cca 100 km a upadly mě obě Vzpěry blatníku. Tak, že znovu a lépe. Hlavně vše podotahovat! Jízda naprosto bez problémů. Pokoušel jsem rychlost 130 km/h rovněž bez problémů. Možná si nechá líbit i víc, ale zatím se bojím. Honem s tažným do lakovny a pak zpět na motorku. Termín dovolené se blíží a já ho chci sebou! Tak až se vrátím dopíšu pár postřehů...

Jsem doma! Letos jsem protáhl vozík přes nějaké Rakouské průsmyky.A jedním slovem paráda!Po celou dobu cesty nic neupadlo nebylo třeba nic dotahovat.Vozík se projel cca 2000 km.Většinou 100 km/h .Honda ho snáší bez problémů i když trošku jde cítit občasné zakývání motocyklu asi vitr???V táhlých zatáčkách okolo 80 km/h naprosto v pořádku.I v prudce stoupajících vracečkách na 1 st. se jelo pohodlně. Nejvyšší vyzkoušená rychlost 145 Km/h asi by jel i rychleji...
Rozložení váhy? Bylo nejlepší mít těžší věci blíž k závěsu.Pav vezl celou cestu 30 kg.Kolečko bylo nafoukané na 1,5 baru.Asi tolik k jízdě.
Vozík mi pomohl pohodlně se zabalit i s mojí bezlepkovou dietou.Korba cca 100 Litrů.V kempu jsem ho odpojoval a parkoval jsem ho v předsíňce stanu.Tam přišla další vychytávka,prostě co je potřeba uklidit zamknout atd.je pořád po ruce.Dokonce jsme ho využili při povodňové přípravě kdy se schylovalo na pořádný mazec .Do Pava jsme schovali vše co mělo zůstat suché.Tak jsem si na něho zvykl,že jsem ho v ČR bral i do chatky
Cestou ho zahlédla Rakouská ,Slovinská i Česká policie a doposud žádný problém.Za dva měsíce vyrážíme do Polska a Pava beru samozřejmě sebou!

Mářa13 (0) napsal 29.08.2019 v 13:15

Ahoj máš ho v TP? Pavika

JUROPE (1) napsal 18.11.2018 v 21:00

Předpokládám, že je vše řádně zapsané v TP. Jinak pěkná práce

milan1963 (280) napsal 31.05.2018 v 20:25

Hezké, ta fotka s kočkou je

Guga (72) napsal 31.05.2018 v 07:32

Mno hezky-pěkně

• Bosna 2022

Bosna 2022 Den1. Je úterý ráno. Brzy ráno! V 7:00 sedíme na motorce a jedeme směr HK, Chrudim, Žďár, Břeclav, Rakousko ,Maďarsko, Borgata tady dnes končíme.Je 15:30 . Ubytováváme se v thermal campingu. Je celkově st

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.01.2023
    Uskutečněno: 20.01.2023
  • Výměna spojky,oprava výfuku.

Při 136tis se mi několikrát stalo, že jsem pocítil proklouznutí spojky. Dovolená se blížila a já si objednal spojku novou od v motoobchodě 2H moto .Po dvou týdnech spojka dorazila,ale bohužel jiná na Yamahu..A patálie z

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.08.2021
    Uskutečněno: 26.08.2021
  • Rumunsko 2021

Rumunsko 2021. Den1. Letošní rok byl ve znamení oprav a údržby na motocyklu. Nečekaně tyto opravy končily v posledním týdnu našeho odjezdu. Tak snad bude vše fungovat jak má. Rovněž vybavení jsme obměnili. Oblečení D

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.02.2022