Aprilia RSV 1000 R (2007)

Vlastník Mates92
Vloženo 5.6.2017
Aktualizováno 22.9.2018

Vloženo: 17.05.2018, Uskutečněno: 12.05.2018, Stav tachometru: 22950 km, Zhlédnuto: 12x

Pro takový ten víc rácing fílink jsem zakoupil nové koncovky. Dlouho jsem rozmýšle co na aprilku pověsit a vše co bylo hezké, bylo drahé a co bylo levné nestálo za nic.

Nakonec zafungovala náhoda a podařilo se mi sehnat prakticky nové oem výfuky aprilia racing. Nejdříve jsem si nebyl jistý, jak na moto budou vypadat ale musím říct, že výsledek je hustokrutopřísný

Jinak mi trvalo přesně 5 minut, než jsem začal koncovky z motorky zase sundavat a o pár hodin později už byly zbytky katíků v igelitce v kufru auta a koncovky zpět na moto

• Lepení lepítek :D

Nakonec došlo i na menší ladění vzhledu. Chtělo to drobet dodat k tomu vzhledu nějakou připomínku na státní příslušnost výrobce :-D . Objednal jsem tedy proužky na ráfky a nechal si je maličko upravit. Aby to bylo sto

Vloženo: 04.06.2018
    Uskutečněno: 31.05.2018
  • Ladění podvozku

V sobotu proběhla předběžná příprava na volné jízdy v Brně, kam jedeme v červnu 15tého. Rozhodl jsem se překopat podvozkové nastavení ze silničního základu na okruhové. V neděli odzkoušeno cca na 50 km a zatím se zdá

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.05.2018
    Uskutečněno: 19.05.2018
  • Nové gumy #S21

Tak se aprilka taky dočkala a dostala na začátek sezóny nové bačkory. Po úvaze a na základě referencí zde na fóru a mezi přáteli, jsem se rozhodl pro sadu Bridgestone S21. Jsem zvědav, co vydrží... 15.6 je testneme s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.05.2018