Aprilia RSV 1000 R (2007)

Vlastník Mates92
Vloženo 5.6.2017
Aktualizováno 22.9.2018

Vloženo: 17.05.2018, Uskutečněno: 04.05.2018, Stav tachometru: 22800 km, Zhlédnuto: 23x

Tak se aprilka taky dočkala a dostala na začátek sezóny nové bačkory. Po úvaze a na základě referencí zde na fóru a mezi přáteli, jsem se rozhodl pro sadu Bridgestone S21.

Jsem zvědav, co vydrží... 15.6 je testneme s dalšíma lidma z party na jízdách veřejnosti v Brně. Už se nemůžu dočkat

Btw... pro přezutí opět využit p. Šnobl v K-moto Neplachov a opět maximální spokojenost a super domluva (moto přivezeno v 9 večer a absolutně bez problému)

• Lepení lepítek :D

Nakonec došlo i na menší ladění vzhledu. Chtělo to drobet dodat k tomu vzhledu nějakou připomínku na státní příslušnost výrobce :-D . Objednal jsem tedy proužky na ráfky a nechal si je maličko upravit. Aby to bylo sto

Vloženo: 04.06.2018
    Uskutečněno: 31.05.2018
  • Ladění podvozku

V sobotu proběhla předběžná příprava na volné jízdy v Brně, kam jedeme v červnu 15tého. Rozhodl jsem se překopat podvozkové nastavení ze silničního základu na okruhové. V neděli odzkoušeno cca na 50 km a zatím se zdá

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.05.2018
    Uskutečněno: 19.05.2018
  • Nové koncovky výfuků

Pro takový ten víc rácing fílink jsem zakoupil nové koncovky. Dlouho jsem rozmýšle co na aprilku pověsit a vše co bylo hezké, bylo drahé a co bylo levné nestálo za nic. Nakonec zafungovala náhoda a podařilo se mi sehn

Vloženo: 17.05.2018
    Uskutečněno: 12.05.2018