Triumph Daytona 675R (2011)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 3.12.2017
Aktualizováno 22.7.2019

Vloženo: 16.05.2018, Uskutečněno: 16.05.2018, Zhlédnuto: 16x

První letošní akce a zároveň okruhová premiéra s Daytonou. Cíl jsem měl jasný..dostat se na časy,se kterýma jsem končil sezónu na Hondě,tedy 2:17. Cíl to nebyl úplně skromnej,přeci jen srovnávat konec sezóny,kdy je člověk vyježděnej na motorce co zná,než jarní ztuhlost na motorce co nezná,ale kdo se bojí,sere v lese Motorka byla připravená..já se cítil po zimě taky skvěle připraven..dva dny v Brně předemnou a počasí slunečné i když dost větrno,to bylo na trati dost znát..první jízdu jsem si chtěl oťukat,na pohodu jsem jel 2:20..ve druhé jízde 2:19,což mě dost namotivovalo,před sebou ještě tolik jízd a jen sekundu a půl za osobákem. No,jenže pak jsem moc chtěl,začal tlačit,myslel si jak jedu a ono prd..časy pořád 2:19..každej to určitě zná,chce to prostě jezdit na pohodu a né to lámat. Druhý den to samé,v kvalifikace nakonec 9. místo s časem jak jnak,než 2:19...ale stále jsem doufal,že příjde zázrak v závodě.Start se mi povedl,ale první kola jsem jel katastrofálně,sice jsem si to užíval,bylo plno soubojů,ale časy hrůza a skupinka bojující o 6-7 místo mi poodjela...poslední dvě kola jsem ale chytil dech a dostal se do pohody i tempa,jel jsem rychleji než 4 jezdci předemnou a dokázal jsem se ještě dotáhnout,bohužel na útok bych potřeboval ještě jedno kolo,takže umístění pro mě bylo zklámáním,chtěl jsem víc,než jen 10. místo,ale zázrak se stal a jel jsem 2:17.8,takže nakonec spokojenost s tímto startem do sezóny.Postřehy z Daytony-Chyb jsem si vědom a pokusím se na nich zapracovat,strašně mi ujíždeli na rovinkách,což bylo dané hroznýma výjezdama,co jsem předváděl a taky ze zvyku z hondy daytonu zbytečně točím,to musím taky odstranit.Na brzdy se mi zdá,že mi daytona dovolí jít později a hlavně je při prudkém brždění relativně stabilní..problém jsem měl s podvozkem,konkrétně zadkem,kdy mi hlavně na eFku v esíčku,první levé poskakoval a nebyl jsem schopnej tohle odstranit,i když jsem se tomu věnoval každou jízdu v první den..pak mi celkem vadilo chování motorky při pokusu o rychlejší nájezdy do šwancu,nebo do první po cílovce,to nemůžu říct že by to bylo uplně jak po kolejích a chirurgicky přesné..ale to se vše vychytá
onboard video

AfroRR (35) napsal 20.05.2018 v 12:00

Report jak od jezdců Moto GP. :)

• Zpátky ke kořenům

Po skončení s okruhama jsem sezónu zkoušel jezdit na daytoně v provozu..no bylo to spíš trápení,než užívání...supersport mi sedí na závody,ale na normální ježdění vůbec..prostě mi chyběly široky říditka,ktery jezdím odja

Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Back on the streets

Jelikož jsem si dal od okruhů pauzu,aniž bych tušil,že se letos možná ani moc okruhařit nebude a na prodej daytony se nikdo neozval. Tak jsem ji předělal zpátky do provozu a musím říct,že je to vražedny náčiní..člověk je

Vloženo: 31.03.2020
    Uskutečněno: 31.03.2020
  • 2019

ještě stále cítím tu hořkou pachuť z celkového vítězství v Cupu..ale historie se neptá a nebylo to zadarmo,bez dřiny ani bez bolesti (y)

Vloženo: 26.01.2020
    Uskutečněno: 26.01.2020