Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Zar
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 19.3.2018

Vloženo: 11.03.2018, Uskutečněno: 11.03.2018, Zhlédnuto: 43x

Lakování
Dlouho jsem zvažoval, co s obouchanou nádrží.
Během 5dní se měl konat Bohemian Custom Bike ,na žádost pořadatele, jsem se rozhodl urychlit tento proces, aby byl motocykl připraven na výstavu.
Jelikož jsem měl Airbrush doma rozhodl jsem se, že nádrž nechám v barvě, zbavím ji polepů a fouknu na ní REZ.

Na první pokus bych to, asi doladil i do detailů, ale rozhodl jsem se vše zrušit.
A rez udělat skutečnou !
Po několika vzorcích, jak korozi urychlit (jelikož do výstavy zbývájí 3dny), jsem zvolil směs kyselin.
Nádrž jsem kompletně obrousil na plech, poté nanesl kyselinu a za 2dny je rezatá.

Následně jsem nádrž neutralizoval od kyselin a odmastil, zbavil volné koroze a okamžitě převezl na zalakování.

Dlouho jsem zvažoval, že to zalakuju matem, ale pár nadrží jsem viděl a nezamlouvalo se mi to, nakonec tedy lesk

Nádrž jsem ještě s nevytvrzelým lakem namontoval den před odevzdáním Motocyklu.

Hříbek (59) napsal 11.03.2018 v 20:09

Super i masina na vystave vypadala paradne

milan1963 (278) napsal 11.03.2018 v 16:25

Neobvyklé !

• Výroba blatníku a štítku nad světlo

Blatník ! Sám nevím proč ho tam dávám, když nejezdím za vody :D ,ale co když náhodou ! Tak nějak, tam chyběl ;-) Jelikož jsem potřeboval, aby to mohlo zreznout potřeboval jsem ocelovej. Samo sebou lízátka jsou ,ale

Vloženo: 02.06.2018
    Uskutečněno: 02.06.2018
  • Výstava BCB- Praha

A jede se ! Nádrž sice ještě neproschla, ale přesto jsem se rozhodl ,že to do tej Prahe hodim. Na nic nečekám v -16°C a šíleným větru to nakládám. Zjištuju, že držák RZ se s motorkou na vlek nevejde. :D //img.mo

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Držák RZ- dle předpisů

Držák RZ Dle našich platných směrnic musí být značka umístěna v ose vozidla. S maximálním sklonem 30% (při dešti prší na čísla) S maximálním sklonem 15% (při dešti prší na zadní část RZ) Min výška 200mm od vozovky

Vloženo: 25.02.2018
    Uskutečněno: 25.02.2018