Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Zar
Vloženo 28.12.2015
Aktualizováno 19.3.2018

Vloženo: 18.02.2018, Uskutečněno: 18.02.2018, Zhlédnuto: 18x

V rychlosti, laufy už nějakej pátek mám !
V každym případě jsem chtělkoncovky dvě :D aby to bylo takovy symetrický :D
Původním záměrem bylo dát laufy pod stupačky, v tom domění jsem žil poměrně dlouho
Začal jsem nad tím vším uvažovat co, a jak Ejhle ! buď urazit stojan nebo to musí bejt jinak !
Jelikož chci na motorce běžně jezdit na poštu a pro rohlíky, zvažuju alternativu vejfuky pod sedlo.
To byla ale BLBOST ! :D
Sedám k PC nějakej ten pátek rýsuju a hle je to pod motor na Světě !
Kouupil jsem 35mmX1.5mm nerez trubky na svody ,dal pokračuju v 50X1.5
Jedná se o model 2X1 (tedy dva svody do jednoho)
Řežu heftuju !

HLE zjistuju, že procpat dvě trubky kyvkou bude pěkný peklo !

Prdel není ani smotat to kolem tlumiče !

Tak připravuju zafukování Argonem zevnitř, aby v trubce nevylezlo toto !

Jelikož se jedná o mé sváření formou samostudia, na začátek slušnej kurz ! :D

Dost dlouho jsem žil v domění, že pokud je to hezky spasovaný a naheftovaný všude, nic to neudělá. Omil !
Samo sebou po svaření se to stáhlo:D
Ve svárech znovu nařiznout a zavařit znova !

Pokud si někdo klepe na čelo, a říká si proč jsem to neudělal z kolen , tak to je jednoduchý, mě se to takhle líbí

Pokud to nedej bože uvidí nějakej profík co Tig ovládá bravurně, tak mu jen řeknu ,že já se snažil :D
Závěrem, už vím proč se většina Kafáčů dělá z dvouválcema :D

mirapulec (6) napsal 27.02.2018 v 17:58

Ty krááávo,dost dobrý. Hluboce se Ti klaním,bo na toto bych neměl nervy

rc28 (2) napsal 24.02.2018 v 20:22

Dobře ty!

Zar (0) napsal 22.02.2018 v 06:46

Neladim to na 200 koní

Pedl (189) napsal 21.02.2018 v 22:30

Pěkné, ale neřeší se při návrhu tvaru svodů taky tlaky plynů, ovlivnění jednotlivých válců atd? Ale hádám, že to pak jde asi nějak poladit.

Hříbek (59) napsal 19.02.2018 v 17:18

Ty jo kámo, klobouk dolů jak si s tím hraješ vypadá to parádně a pokud takto vypadají samodomo svody pokud se člověk teprve učí, tak jdu asi taky něco svářit

Zar (0) napsal 18.02.2018 v 21:47

Určitě do toho jdi! Já jsem Tigem zkoušel jen pokus plechy, ale když už máš vychytany nastavení, tak to jde samo. Dá se říct že na tomhle jsem získal tak 80% samodomo zkušeností 😉👍

lopata75 (111) napsal 18.02.2018 v 21:27

TVL ty jseš hračička... Jak dlouho svařís? Taky se mi honí hlavou, že bych si s něčím takhle pohrál, ale nejsem zatim dobrý svářeč... Má smysl trénovat?

Seri34 (4) napsal 18.02.2018 v 20:45

• Výroba blatníku a štítku nad světlo

Blatník ! Sám nevím proč ho tam dávám, když nejezdím za vody :D ,ale co když náhodou ! Tak nějak, tam chyběl ;-) Jelikož jsem potřeboval, aby to mohlo zreznout potřeboval jsem ocelovej. Samo sebou lízátka jsou ,ale

Vloženo: 02.06.2018
    Uskutečněno: 02.06.2018
  • Výstava BCB- Praha

A jede se ! Nádrž sice ještě neproschla, ale přesto jsem se rozhodl ,že to do tej Prahe hodim. Na nic nečekám v -16°C a šíleným větru to nakládám. Zjištuju, že držák RZ se s motorkou na vlek nevejde. :D //img.mo

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Lakování nádrže REZ

Lakování Dlouho jsem zvažoval, co s obouchanou nádrží. Během 5dní se měl konat Bohemian Custom Bike ,na žádost pořadatele, jsem se rozhodl urychlit tento proces, aby byl motocykl připraven na výstavu. Jelikož jsem mě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 11.03.2018