Honda CBF 1000 (2006)

Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 4.1.2019

Všehochuť

Vloženo: 19.01.2018, Uskutečněno: 19.01.2018, Zhlédnuto: 20x

Na Honda festu na Slovensku jsme jezdili,jezdili ,nebo jsme se přežírali a bylo nám dobře. Každopádně vyšlo luxusní počasí.Byl tam Mirek Lisý,který tradičně předváděl své umění a tož jsme si s ním a naší partičkou Motoděvek udělali společné foto. Když jsme se vraceli,přidala se k nám testovací jezdkyně a redaktorka Gábina Pospíšilová s X-ADV,neb je od nás z jihu.Tož jsme se taky fotli. Na podzim jsme s kolegou Roberto Carlosem vyrazili na trojmezí Rakouska Itálie a Slovinska. Záměrně jsme se vyhnuli sprofanovaným štrekám jako Gross...,Stelvio a pod. Motali jsme se po liduprázdných alpských silničkách ,kdy už to kolikrát vypadalo,že cesta skončí v ráji nebo v pekle ,ale nakonec se přehoupla přes hřeben a jelo se dál.viz videjko. Jinak mám nový přírůstek do hondí rodiny NX 650 Dominátor. Proč?? Naše grupa má nepsaného šéfa,který je endurista odchovaný motokrossem . Ke Crosstoureru pořídil za velmi levno Dominátora a velice vehementně mne přesvědčil ke stejnému kroku. Když známý prodával NX zadobře,neodolal jsem. Jen doplním,že další dva členi naší grupy si "dobrovolně" pořídili Dominátora a Freewinda. Za všechno může Číža!! A my se na starý kolena budem učit jezdit na poli v bahně...- Zpět k CBF,dnes dostane nové svíce,a tekutiny,za mnoho bezproblémových km si to rozhodně zaslouží. Pokud by se někdo pohyboval na západní Vysočině vemte to přes Pacov směrem Hořepník,je tam luxusní úsek viz další videjko.

• Trip

Tak po zimě zatím najeto 2 tis.km celkově 60 tis.zatím bez problému,vyměněny ložiska řízení -z kuželíkových zpět na kuličková s prvovýroby,řízení jde lehčeji a motorka přes 150 neplave. Vpředu jsem zkusmo osadil Michel

Vloženo: 26.04.2017
    Uskutečněno: 26.04.2017
  • Slovensko,okruh Vysoké Mýto

Takže, mise Motoděvek na Slovensko. Bydleli jsme opět pod Velkou Fatrou. Odsud jsme podnikali spanilé jízdy.Navštivili jsme Kremnici. To je destinace,kde se razili mince a to i za "blaha". Mají tam pěkné muzeum a zbytky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2016
    Uskutečněno: 03.07.2016
  • Honda Fest 2016

Ve dnech 1-5.6 2016 proběhl ve Frymburku Hondafest .Pohodová atmosféra mezi víc ,jak dvě sta motorkáři.Kvalitní ubytování, mraky skvělého jídla (3x snídaně ,3xvečeře)jíst jsem nemusel,ale prostě chtěl :-D !Skvěle vymyšle

Typ: Reportáž
    Vloženo: 12.06.2016