Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník Kedaros
Vloženo 12.6.2017
Aktualizováno 19.7.2017

Dovolená Bulharsko, Řecko

Vloženo: 03.10.2017, Uskutečněno: 03.10.2017, Stav tachometru: 6000 km, Zhlédnuto: 13x

Pozdní 14 denní dovolená Řeckem a Bulharskem od Egejského po Černé moře. Najeto 4000km, průměrná spotřeba ve dvou a plně naložené motorce včetně tankvaku a bočních kufrů s nástavbou byla 5,7L což je celkem dost. Velká část cesty byla pochopitelně po dálnici při rychlosti 120km/h dle GPS na tachometru 126km/h otáčky těsně pod 6000. Hodně se na spotřebě podepsal i silný protivítr což při naší výšce 186cm udělalo své. Kamarád podobně naložený také ve dvou na litrovém V-Stromu 2014 měl na dálnici prakticky stejnou spotřebu jako já i díky tomu že litr točí při stejné rychlosti o dost méně. Při projíždění po Bulharských rozmlácených vnitrozemských cest schtytal Strom nejednu ránu a párkrát zavadil i o kryt motoru, dokonce i přímo na Bulharské celnici při přejíždění retardéru i když bylo pružení přitvrzené na maximum. Motorka při zatížení hodně klesne, budu asi uvažovat o kratších kostech pro zvýšení podvozku. Jednou mě dostalo ABS kdy se nečekaně aktivovalo na silnici asi od oleje těsně před retardérem a já se už viděl v kufru auta protože to prostě nebrzdilo! Spolujezdkyni se moc nelíbí madla která jsou širší a špatně se drží proti starému Stromu, je také posazena výš a víc na ni fouká, zase mi ale díky tomu vůbec neťuká do přilby
Jinak celkem spokojenost, ta asistence plynu při nízkých otáčkách je prostě super, ani při extrémně pomalé jízdě se nemusí spojkovat a motorka vůbec není ucukaná.

• Přešití sedla

Nechal jsem si u Mikeho upravit a přešít sedlo, pěkná práce (y) Zatím to na delší ježdění není, tak až na jaře uvidím o kolik je pohodlnější.

Vloženo: 07.02.2018
    Uskutečněno: 07.02.2018
  • Tool Box Givi

Na boční nosič kufru přidělán tool box S250 od Givi. Když není místo pod sedlem, tak jsem to vyřešil přidáním tohoto boxu a konečně mám místo na nářadí a sadu na opravu pneu.

Vloženo: 23.09.2017
    Uskutečněno: 23.09.2017
  • Havarijní pojištění

Pro ilustraci ceny návrh na havarijní pojištění na Stromka

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.09.2017