Ducati Monster 1200S (2015)

Vlastník Rubi
Vloženo 22.4.2016
Aktualizováno 7.2.2022

Vloženo: 27.06.2017, Uskutečněno: 27.05.2017, Stav tachometru: 12128 km, Zhlédnuto: 16x

Hurá akce,která se v zimě zrodila a nyní uskutečnila byla pro 7lidí,4motorky,dodávku a podval.Nikdy jsme tak nejeli a jezdili na motkách,ale má se zkusit všechno a tak i s trajektem a ubytko bylo zabukované v horách,kam jsme mysleli,že se ani nedostaneme.Nakonec vše klaplo,až na vjezd do kempu,kde byl stoupák snad 50st a ostrá pravá a o5 50st.a ostrá levá. kemp byl pěkný i s bazénem.
Každý den byl naplánován cca 300km okruh,ale musím dodat,že v horách je to šílený a je to na celý den.Nakonec jsme to zredukovali na 200km a i tak jsem toho měla plné ruce.Tam není snad 100m rovně a vtipné je,že korsičani prý berou plnou čáru na silnici jako omezování svobody a tak je tam prostě přerušovaná i ve vracákách a silnice je široká na jedno a půl auta.Svodidla tam nemají,jen kameny označený kraj silnice a srázy dolů. vesničky jsou nalepené uprostřed kopce a tam to bývá ještě užší.Prasata,kozy a krávy jsou na silnicích,ale nějak vychovaný dobytek,protože nijak neohrožovali a každý se s nimi fotil. To se týká hor.
Jeden výlet byl i dolů na nejjižnější část,což byla pro mně nirvána,krásná široká silnice a táhlé zatáčky. Ubytko bylo na super místě,jen s tím průšvihem,že kolem hořelo,hasiči a hydroplány se to snažili uhasit.nás to sice neohrožovalo ale smrad po otočení větru byl šílený/ až v noci/,jinak jsme si tam užili i první koupačku v moři.
Návrat do Porta byl stejnou cestou pro její úspěch.další den byl odpočinek s koupáním a nákupy suvenýrů.Následující den poslední vyjíž´dka a syn mi hlásí po 3hod.jízdy,že je mu nějak zle...dopadlo to tak,že sotva jsme dorazili do kempu tak měl střevní potíže takového rázu,že jsme mysleli,že cestu domů nedá.Další den bylo naložení motorek a zabalení,ráno odjezd na trajekt.Dopadlo to dobře,ustál to.
Dovolená to byla báječná,sice ten přesun je opruz,ale pak to stojí za to tam jet.Měli jsme mít sice ubytko někde uprostřed ostrova,protože jsme se vraceli z5 některou ze tří cest co tam vedly,jinak to nešlo.Tak snad příště...

TondaZ (3) napsal 27.06.2017 v 14:38

24.6. jsme se taky vrátili. Cesta po vlastní ose, trajekt přes noc Savona - Bastia a zpět. Jak píšeš, vedro, zvířata a nekonečně mnoho zatáček (200 km byla optimální délka trasy, i když v horách bylo příjemnější teplota, ale zase užší cesty). Kolem ohniště před Bonifaciem jsme jeli. Jinak spousta krásných zážitků. Cestou zpět 2 dny u Lago di Garda (přecházela u nás studená fronta) a v sobotu ještě GG (lístky jsme dostali na ubytku, to nešlo odmítnout).

• 12+13

Jezdím,ale když jsou 30tky tak je lepší sedět doma na zadku.220+147=367km

Vloženo: 27.06.2017
    Uskutečněno: 27.06.2017

Doma z dovči a ruce zase svrbí a těší se na motorku.185km

Vloženo: 27.06.2017
    Uskutečněno: 13.06.2017
  • 8+9+10

Krásné počasí mně vytáhlo ven a na tachu 11000km. :-) 16.5-183km 17.5-150km 18.5-224km celkem 557km

Vloženo: 22.05.2017
    Uskutečněno: 18.05.2017