Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 19.6.2024

Cesta Slovač 2017 - plánování

Vloženo: 01.05.2017, Uskutečněno: 06.08.2017, Zhlédnuto: 3x

Budoucí, tudíž ještě neuskutečněná cesta.
Popis podobně jako papučovej zápis bude sloužit k utřídění a zpřesnění cesty.
Termín: 31. 7. - 5. 8. 2017 nebo 5. - 12. 8. 2017.
Cíl: projet se po trase ČR - SVK - ČR. Chceme vidět Duklu a další krásný místa SVK tak, abysme se prostě pobavili jak kulturně, tak i motorkářsky. Kvůli času možná nebudeme cestu řešit jako okruh, ale použijeme autovlak a ušetříme čas. Ale není to stopro, případně bychom jeli horem kolem Slezska tam a spodem zase domů.
Ubytování: kempy + penziony na střídačku dle okolností.
Detaily trasy (ve vývoji): trasa na G-mapách
plán míst na cestě:
- Praha žel. nádraží + autovlak do Košic
- na sever ke Spišskému hradu (přes Rokycany )
- Svidník + Dukla
- cesta č. 77 + Bardějov
- cesta č. 68 + hrad ve Staré Ľubovni
- cesta č. 537 + Štrbské Pleso + kolem Jožky Pribilince
- cesta č. 18 a 584 k Demänovské dolině + Liptovský hrad a Liptovská Mara
- cesta č. 520 a 78 na Oravskou přehradu a Oravský hrad
- cesta č. 70 a 583 na Malou Fatru kolem Jánošíkové Těrchové do Strečna (i hrad tam je)
- cesta č. 61 na Trenčín a do ČR na Hodonín
- cesta spodem kolem hranic přes Nové Mlýny, Vranov a Novou Bystřici domů - do Podolí - do lékárny
PS_1: Jakkoliv je tento zápis v deníku, důvodem je nasdílení kamarádům spolucestovatelům.
PS_2: Pokud by snad někdo měl rady na místa a silničky po trase, díky za ně, ale nejsou nezbytné.
PS_3: Tak jsem tedy 10. 6. zakoupil čtyři lupeny pro mašiny a čtyři lístky pro drivery a gratuloval si jak jsem dobrej. Omyl! Dneska 2. 7. mi volala pokladní z ČD, že prý jsem si špatně koupil jeden lístek pro řidiče s číslem ******520. No paráda. Ale mám ho před očima a píše se tam, že pan J.P. jede, má místo a vůbec... Co budu líčit, sebral jsem se a ještě v neděli vyrazil do strakonické pokladny ČD, kde mi nakonec po půl hodině dohadů a konzultací s pražskou centrálou mohla paní pokladní vydat jinou vstupenku, dokonce do stejnýho vagonu, což původně nešlo (v Praze ale nakonec ano). Tak jsem zvědav, co nám ještě ČD připraví za překvapeníčka.

Nápady atp.:
1_Varianta je přes Kopřivnici, čili hned za Jánošíkem doprava.
2_A ještě camp, kdybysme chtěli jet Tatry stylem sedmikrásky ...
3_Možná zastávka ATC Oravice ... termální koupaliště a klídek,

• Rozvod může být přátelský

Jo, každá pohádka má svůj začátek a taky konec. U mne to začalo touto větou:| Nákup proběhl v pondělí 22. 8. 2016 a na tachometru svítilo 47752. A pak začalo období lásky, vášně a emocí, respektu a párkrát i trochu z

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.06.2024
    Uskutečněno: 07.06.2024
  • Přezutí (double) a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024