Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 7.8.2015
Aktualizováno 4.11.2017

Vloženo: 21.04.2017, Uskutečněno: 17.04.2017, Zhlédnuto: 13x

Tak,první akce je za náma..říkal sem si,jak počasí stálo za hovno,ale jelikož další dny i sněžilo...můžeme být rádi V noci a ráno chcalo..tak jsme jezdili kvalifikaci na mokru,při asi 7 stupních..postupem času jsem se začal na vodě cítit dobře,dokonce jsem si to užíval...byl to můj druhý den na vodě a o prvním dni tohle rozhodně říct nemůžu,to byla muka s časem 2:10 jsem celku spokojen,pohyboval jsem se okolo 15 místa asi ze 70 motorek,ale furt je tam obrovská rezerva.Navíc mi chvíli trvá,než se po výjezdu dostanu do tempa a kvůli častým pádům a následným červeným vlajkám,to nebylo jednoduché..chce to víc dní na vodě a myslím,že to pujde. teď přijde to horší a to závod.Na poslední trénink trať relativně oschla..rychle jsem přehodil kola na sucho ,abych před závodem trochu otestoval i suché podmínky..i když bylo ještě místy vlhko a moc se neletělo,ale na mokré gumy to už nebylo..no,a jak na sviňu těsně před závodem začno mrholit...přehodit sem měl strach,že už nestihnu a věřil sem,že to je jen pár kapek..vzdát sem to nechtěl,tak jsem vyrazil...omyl...v zaváděcím kole se pěkně rozechcalo...nebyl jsem jedinej kdo nestihl přezut..protože se na startu objevilo jen asi 10 motorek,i ti nejrychlejší chyběli Bohužel,když jsem se podíval okolo sebe,tak já jedinej sem tam dojel na suchých...v zahřívacím kole jsem párkrát zatáhl a klouzalo i v rovném směru,tak jsem to vzdal a než to rozbít,zajel jsem do depa...ono,dobře jsem udělal..nakonec dojelo jen 7 motorek trochu mě štvalo,že pořadatelé třeba o půl hodky start neodložili..protože čas na to byl..jelikož se závody jak zkrátily na počet kol,tak se i jeden závod ubral...no nic,hlavní je,že motorka šlapala a teď už se těším na Brno 8.-9.5.

video z kvaldy

• 27.9.2017 - Most/Raceczeh

Poslední závod mojí druhé sezóny na dromech.Počasí nám dovolilo jen jednu kvalifikaci na suchu,ale i tak jsem si vylepšil osobák. Na startovní listinu,kde jsem startoval ze šestého místa se hezky dívalo. Start se mi pove

Vloženo: 06.10.2017
    Uskutečněno: 06.10.2017
  • 23.-24.8.2017 - Brno/Raceczech

Poslední letošní Brno je už nějaký ten den minulost. Super počasí,super atmosféra..našlapaný rošt...přijela i početná podpora a to vždy potěší. Letos jsem si stanovil,že chci 2:18...první den se povedlo 2:17.5..nejsem s

Vloženo: 02.09.2017
    Uskutečněno: 02.09.2017
  • 10.-11.8.2017 - Silesiaring/Wildmotors.

tropické teploty a do toho celkem technicky náročnej okruh..no,né moc dobrá kombinace,ale přežil jsem :-DD První den jsem zakončíl teorií a následnou jízdou s Márou Červeným,po jízdě další rozbor..hroznej pohodář a nij

Vloženo: 18.08.2017
    Uskutečněno: 18.08.2017