BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník Buřtíček
Vloženo 10.11.2008
Aktualizováno 3.4.2010

Vloženo: 18.04.2009, Uskutečněno: 09.03.2009, Zhlédnuto: 5x

All work and no play makes Jack a dull boy..
Moc práce a málo zábavy a nemám čas na motorku i na motorkáře
Zima byla hrozně dlouhá, před rokem už jsem jezdil už v únoru. Teď jsme měli v únoru v Lbc leda šíleně předraženou srandu pro běžkaře a metr sněhu..
První vymodlená vyjížďka po zimě proběhla až v březnu a bylo to jedním slovem velký bahno. Sníh sice už moc nebyl, ale zato bylo všechno podmáčený a bahnitý. Zapadli jsme s kámošem v potoce (já s Dakarem úplně totálně a on s Husq. jen docela slušně) a tahali jsme z toho motorky dobrou půlhodinu. Stupeň zasranosti byl tak 7/10, viz foto. Hned na první vyjížďce jsem se v motorce trošku zklamal bylo to takový nějaký jiný, než když člověk namlsaně sleduje toho Marca Comu, jak mu to pekně frčí po těch argeninskejch stepích. Možná to bylo sychravým počasím nebo tou dřinou, když jsme dakara tahali pokolena ve vodě z potoka, ale prostě mě to nějak ten den nešlo.. No na dalších vyjížďkách už jsem si spravil chuť a motorku zase dostal do ruky.

• Pár foteček z výletů 5.

Zatím poslední výlet, už byla fest kosa, ale dalo se to... Letos je ten podzim docela teplej, že jo? (Mimo těch 30cm sněhu v půlce října:-))

Uskutečněno: 14.11.2009
  • Pár foteček z výletů 4.

Podzimní dakar. Pro mě asi to nejlepší období na ježdění. Není už vedro, ale ani ještě zima. Nádherná, až kýčovitá krajina, výletníci jsou doma u kamen a ja se sám s Dakarem brodím pastelově zbarveným listím. Paráda, max

Uskutečněno: 30.10.2009
  • Pár foteček z výletů 3.

Samovýlet na no-name horu mezi Chrastavou a Jitravou (u Jablonného v Podještědí). V dálce tuším vidět už Polsko. Opět mě provázelo maximální vedro při cvičení s Dakarem do kopce v plné polní. Teplotat tam byla tak 28 a v

Uskutečněno: 11.07.2009