BMW F 800 GT (2015)

Vlastník Charliee
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

A zase poradny vikend na nejaky ty kilometry

Vloženo: 19.12.2016, Uskutečněno: 18.12.2016, Stav tachometru: 5808 km, Zhlédnuto: 11x

Mluvim o vikendu, ale po pravde nezacal buhvi jak. V sobotu jsem toho moc nenadelal, flakal se a trochu prospal, abych dohnal zameskany spanek pres tyden.
Az nedele mi dala za pravdu, modry nebe, teplota se pohybovala mezi 22 - 30 stupni.
Na posledni chvili jsem si uvedomil, ze asociace ma jeden ze svych planovanych tripu, tak jsem se behem 20 minut dostavil na misto vyjezdu, nastesti to bylo skoro za rohem, jenom nejakych 8 km.
Ucast celkem pekna.
Jelo se skrz Adelaide hills se zastavkou na kavu a potom za dalsi hodinu na obed.
Nakonec jsem se ale trhnul abych si mohl udelat jeste dalsi kilometry po jednom z mych okruhu.
Zastavil se na dalsi kafe a dalsi dve zastavky na piva.
Cely den byl velice uspokojivy, najeto nejakych 340km a co bylo nejdulezitejsi jsem nezazil zadnou bolest meho starnouciho tela.
Zase jsem se ubezpecil, ze jsem udelal velice dobrou volbu motorky.

Charliee (0) napsal 19.12.2016 v 23:00

elvis78 (144) napsal 19.12.2016 v 16:53

Hezcí baworáčci

• A zase pokracuju ve vyjizdkach

Tak a jsem zase v sedle, clovek projizdi tu "countryside"...pekne sucho, vubec se neda rospoznat posekany obili nebo sucha trava, vsechno ma stejnou barvu. Nejlepsi je se presunout mezi vinice, tam je to pekne zeleny a c

Uskutečněno: 05.01.2020
  • Po roce jsem zase nasednul na koniky a zucastnil se Toy

No narvany stehenni sval my dal trochu zabrat na nekolik mesicu, nejsem vrcholovy sportovec tak to s tim nikdo nebude nic delat...ono se to spravi samo. No a zbytek roku jsem byl pekne zaneprazdneny a na koniky nebyl vub

Uskutečněno: 08.12.2019
    Tachometr: 12094km
  • Tak to se nemelo stat...havarie nohy.

Ze by se na to clovek nevy..al...takova blbost. Takhle to dopadne kdyz clovek balancuje vahu motorky a prdne my stehenni sval, noha to najednou neunese, clovek pada...motorka na nej, a nakonec to jenom odnesla radici pak

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 28.10.2018