BMW F 800 GT (2015)

Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Deník motorky
Nalezeno 36 záznamů

• A zase pokracuju ve vyjizdkach

Tak a jsem zase v sedle, clovek projizdi tu "countryside"...pekne sucho, vubec se neda rospoznat posekany obili nebo sucha trava, vsechno ma stejnou barvu. Nejlepsi je se presunout mezi vinice, tam je to pekne zeleny a c

Uskutečněno: 05.01.2020
  • Po roce jsem zase nasednul na koniky a zucastnil se Toy

No narvany stehenni sval my dal trochu zabrat na nekolik mesicu, nejsem vrcholovy sportovec tak to s tim nikdo nebude nic delat...ono se to spravi samo. No a zbytek roku jsem byl pekne zaneprazdneny a na koniky nebyl vub

Uskutečněno: 08.12.2019
    Tachometr: 12094km
  • Tak to se nemelo stat...havarie nohy.

Ze by se na to clovek nevy..al...takova blbost. Takhle to dopadne kdyz clovek balancuje vahu motorky a prdne my stehenni sval, noha to najednou neunese, clovek pada...motorka na nej, a nakonec to jenom odnesla radici pak

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 28.10.2018
  • Pekne dlouhej vejlet

Tak minuly tyden jsem napsal, ze trham recordy, nezaprel jsem se, jeste jsem tento mesic pridal jeden den...doma uz se mnou nikdo nemluvi...jeste ze mame ty andulky venku v kleci, ty porad se mnou stebetaj. Vyklubal se z

Uskutečněno: 30.09.2018
  • Nadherna vyjizdka s bajecnyma lidma

Tak tentokrat trham recordy. Rano se probudil, kouknul pres zaclonu a modra obloha me prastila pres oci. Vystrelil jsem z postele, obliknul se a koukam na sebe do zrcadla, porad jsem z ty modry oblohy vyplasenej. Nevadi

Uskutečněno: 23.09.2018
  • Vyjizdka

Tento mesic trham recordy, dalsi vikend v sedle. Typicky trojuhelnik okolo pobrezi s obcerstvenim. Nazpatek teplota klesla na 13 stupnu, jeste ze jsou ty rukojeti vyhrivany.

Uskutečněno: 16.09.2018
  • Vyjizdka

Nedalo mi to a uz jsem musel za 4 dni zase skocit na koniky. Pocasi ze zacatku nevypadalo valne, vypadalo to ze me prekvapi peknej slejvak, ale nakonec to dobre dopadlo...zase modro.

Uskutečněno: 08.09.2018
  • Vyjizdka tentokrat v utery

Muzu rict, ze kdyz se clovek hodi marod a jde si vyjet misto jit do prace, tak to chutna jeste vic...protoze je clovek jeste za to placenej.

Uskutečněno: 04.09.2018
  • Vyjizdka hluboko do vnitrozemi

Zase jeden z nedelnich vyjizdek se SAMRATS , tentokrat mezi farmy destinace Karoonda v zemi nikoho a zpatky privozem pres reku. Pekne pres 300km.

Uskutečněno: 04.03.2018
  • Vyjizdka ve ctyrech

Uz ani nevim kdo vymyslel se projet a spojit to s ochutnavkou piva v Goolwa. Samozrejme se da vsechno zvladnout.

Uskutečněno: 11.02.2018
  • Vyjizdka kolem pobrezi

Cas od casu to vezmu jednoduseji, kolem pobrezi se podivat co se kde zmenilo. Zase pribylo vic zastavby.

Uskutečněno: 07.01.2018
  • Okolo komina

Jen tak neco se starsima panama...ne ze bych byl nejakej mladik.

Uskutečněno: 26.11.2017
  • Vyjizdka do Riverland

Nebylo spatny si vzit volnaska a misto jit do prace tak si vyjet na motce a udelat par peknych kilometru. :-DD Plan byl zkoncit v Loxton, nejakych 270 kilometru od Adelaide. Jenomze, jak jizda pokracovala tak se teplota

Uskutečněno: 21.11.2017
  • Vyjizdka na Victor Harbor

Pekny pocasi o vikendyu se musi vyuzit a clovek se musi zrelaxovat. :-DD Takze me nic nechybi, prace doma nema nozicky, tak mi neutece. Je treba udelat nejaky ty kilometry. :-)

Uskutečněno: 19.11.2017
  • Vylet se SAMRATs

Sem tam se privarim k nedelni vyjizdce SA asociace, tentokrat to mel byt pekne velky okruh az do Claire Valley, kolem dokola nejakych 400km. Den zacal pekne, modra obloha a teplicko. :-DD Jenomze postupem casu se zvednu

Uskutečněno: 29.10.2017
  • Vyjizdka z mesta

No a co jsem jeste nezazil se stalo. Nekde jsem pozbiral nyt zadnim kolem, oooh ta bolest :[ Nekolikrat jsem si jeste vyjel, ale predstava, ze musim porad sledovat tlak v zadni pneu na displeji a cekat, ze se neco nepre

Vloženo: 13.09.2018
    Uskutečněno: 26.10.2017
  • Sobotni vyjezd k Second Valley

Pekne sobotni odpoledne, bylo pekne tezky se rozhodnout jak vlastne nalozit s odpolednem. :[ Musel jsem se rozhodnout mezi plazi, stanovanim do druhyho dne, vyjizdkou na kole a motorkou. :-D Motorka to vyhrala... :-D

Vloženo: 31.03.2017
    Uskutečněno: 18.03.2017
  • Projizdka kolem "Western Suburbs" v nedeli.

Nedele, dalsi den co si jen muzem prat. :-DD Tentokrat jsem sednul na koniky a projel se nejakych jen 95km pres mesto. Henley Beach, West Beach, Westlakes a nakonec k Outer Harbour. Bylo to celkem nudny, povolena rychl

Vloženo: 31.03.2017
    Uskutečněno: 26.02.2017
  • Australia Day - father x son bonding

Ctvrtek, volno, nikdo nemusi do prace, je Australia Day, takze jsme se vypravili se synem na cestu, uz jsme spolu dost dlouho nevyjeli, da se to nazvat "father - son bonding", peknej den a plno kilometru...380.

Vloženo: 02.02.2017
    Uskutečněno: 26.01.2017
  • Rozlouceni z "Jawou kolem sveta" v Adelaide

Parada, vypada to, ze se Pavel nemohl Adelaide nabazit a vratil se zpatky. :-DD No pravda, ono se ze zapadu na jihovychod pomalu ani jinac neda...zase pres Adelaide. (y) Nelenil jsem, vzal si dopoledne volno a doprovod

Vloženo: 27.01.2017
    Uskutečněno: 25.01.2017
  • Vyjezd s "Jawou kolem sveta"

Nejenom, ze sleduju cestu "Jawy kolem sveta" v Australii, ale mel jsem take tu moznost se s Pavlem seznamit a snad i trosicku prispet k tomu, aby si v Adelaide mohl udelat nejakou tu udrzbu, doufam bez stresu. (y) Bylo

Vloženo: 21.01.2017
    Uskutečněno: 18.01.2017
  • Cely vikend na motorce

V sobotu bylo celkem horko, ale stejne mi to nedalo. A kdyz uz me to doma pod klimatizaci prestalo bavit, tak jsem se rozhodl vyjet. (y) je pravda teplota se pohybovala na budiku mezi 37 - 40 stupni :[ , ale kdyz se v

Vloženo: 21.01.2017
    Uskutečněno: 07.01.2017
  • A zase poradny vikend na nejaky ty kilometry

Mluvim o vikendu, ale po pravde nezacal buhvi jak. V sobotu jsem toho moc nenadelal, flakal se a trochu prospal, abych dohnal zameskany spanek pres tyden. (n) Az nedele mi dala za pravdu, modry nebe, teplota se pohybov

Vloženo: 19.12.2016
    Uskutečněno: 18.12.2016
  • Adelaide - Toy Run 2016

Nastal den D, nejnavstevovanejsi skupinovy vyjezd roku. (y) Tentokrat odhad byl na 6000 motorek. :-DD Typicky, vyjezd z Victoria Park do Callington. Nejakych 55km, trochu po meste a zbytek po countryside. Pocasi nad

Vloženo: 17.12.2016
    Uskutečněno: 11.12.2016
  • Konecne zase v sedle

Je to neuveritelny, ale nevyjel jsem uz tri mesice. (n) Kvuli praci a pocasi a taky se doma muselo porad neco delat. Takze v sobotu rano jsem konecne umyl motorku a vyjel, (y) domu se ani moc nechtelo, protoze pocasi

Vloženo: 17.12.2016
    Uskutečněno: 10.12.2016
  • Priblizujem se k jaru a na pocasi je to videt...alepson

V nedeli rano jsem se rozhodnul, ze se zase prifarim k vyjezdu associace. (y) Tentokrat byla destinace Morgan a mistni hospudka na obed. Vyjel jsem neco malo po osmy, "bylo uz" 10 stupnu. :

Vloženo: 08.08.2016
    Uskutečněno: 07.08.2016
  • Konecne poradny pocasi na solidni vyjizdku

Posledni dva tydny stalo pocasi za houby, slejvaky, vitr a zima. (n) O vikendu se ale vse zmenilo, sice jsem v sobotu rano musel skrabat jinovatku z auta :[ ale v nedeli to uz bylo o chloupek lepsi. (y) V devet rano pr

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 17.07.2016
  • Obycejny vyjezd

Pocasi bylo v sobotu pekny po nejaky dobe, tak jsem se jel provetrat. :-DD Sam, kochal se prirodou, netrhal zadny rekordy a najel jen nejakych 155km. (y) Zastavil jsem se tentokrat jen na kafe ve Stirling a zase pokrac

Vloženo: 25.06.2016
    Uskutečněno: 18.06.2016
  • Long Weekend Ride

Cely tyden stal za pytel. :[ V praci ke zblazneni, pocasi na pendrek, vitr, dest, zaplavy...nastesti mi bydlime na kopci. :-) Sledovani pocasi na internetu me behem tydne presvedcilo, ze vyjezd na konci tydne bude stat

Vloženo: 17.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • Vikend straveny na motorce

Musim uznat, ze bylo potreba napravit, co jsem zameskal za poslednich par tydnu diky nepriznivemu pocasi a dalsich veci, ktery mely prioritu. :[ Nadherny sobotni den, modra obloha, neodolal jsem a musel skocit na konik

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016