BMW F 800 GT (2015)

Vlastník Charliee
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Vloženo: 22.01.2020, Uskutečněno: 05.01.2020, Stav tachometru: 12353 km, Zhlédnuto: 51x

Tak a jsem zase v sedle, clovek projizdi tu "countryside"...pekne sucho, vubec se neda rospoznat posekany obili nebo sucha trava, vsechno ma stejnou barvu. Nejlepsi je se presunout mezi vinice, tam je to pekne zeleny a clovek se jeste muze zastavit na nejaky to kostovani.

• Po roce jsem zase nasednul na koniky a zucastnil se Toy

No narvany stehenni sval my dal trochu zabrat na nekolik mesicu, nejsem vrcholovy sportovec tak to s tim nikdo nebude nic delat...ono se to spravi samo. No a zbytek roku jsem byl pekne zaneprazdneny a na koniky nebyl vub

Uskutečněno: 08.12.2019
    Tachometr: 12094km
  • Tak to se nemelo stat...havarie nohy.

Ze by se na to clovek nevy..al...takova blbost. Takhle to dopadne kdyz clovek balancuje vahu motorky a prdne my stehenni sval, noha to najednou neunese, clovek pada...motorka na nej, a nakonec to jenom odnesla radici pak

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 28.10.2018
  • Pekne dlouhej vejlet

Tak minuly tyden jsem napsal, ze trham recordy, nezaprel jsem se, jeste jsem tento mesic pridal jeden den...doma uz se mnou nikdo nemluvi...jeste ze mame ty andulky venku v kleci, ty porad se mnou stebetaj. Vyklubal se z

Uskutečněno: 30.09.2018