Yamaha YZF-R6 (2005)

Vlastník burak
Vloženo 24.7.2014
Aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 24.09.2016, Uskutečněno: 10.09.2016, Zhlédnuto: 6x

Letošní sezona mi začala asi nejhůře jak jenom mohla, přes zimu jsem si motorku připravil aby byla ve 100% stavu a navíc jsem si dal práci s tím jí hodit do trošku lepších barev než byla černá, i když barevná kombinace se moc nepovedla. Jako každoročně první ježdění v Mostě s agenturou Racetrack (raceczech) 18.4.2016 a já dost namotivovaný z loňské sezony, kdy jsem odjezdil celou sezonu bez jediného pádu a i časy, které jsem chtěl pokořit jsem pokořil. Takže jsem vyrazil na první jízdu s tím, že si v klidu najedu stopu, zavzpomínám na to jak se na tom vůbec sedí. Jenže už v druhém kole jsem si říkal, že až moc tlačím na pilu, tak jsem se snažil trošku krotit. Jenže chuť jet rychleji byla silnější a netrvalo dlouho než mi v nájezdu do zatáčky podjelo přední kolo a motorka skončila v kačírku, kde se nešťastně otočila. V tu chvíli se mi před očima rozplynuly všechny představy o letošní sezoně a zmocnil se mě obrovský pocit bezmoci. Po příjezdu do depa a ohlédnutí motorky jsem věděl, že tím pro mě sezona s největší pravděpodobností končí. Původně jsem chtěl motorku strčit do garáže ke zdi a nechat opravu až na zimu, nebo prodat motorku tak jak je, protože jsem už ani na ježdění neměl chuť.
Po týdnu od pádu kdy jsem si trošku vyčistil hlavu, jsem už začínal přemýšlet nad opravou. Začal jsem si zjišťovat ceny všech potřebných dílů a vyrazil ke skvělému mechanikovi, který se zaměřuje na závodní biky a letos dokonce jezdil jako mechanik s týmem IV Racing na mistrovství světa ve vytrvalostních závodech. I přes jeho vytížení se na motorce začalo pracovat, já sháněl díly jak jen to šlo. Bohužel se oprava táhla skoro přes celou sezonu, ale začátkem září už motorka stála v plné síle a byla opět připravená zajíždět rychlá kola. Nyní jsem si ale dal daleko více práce s barvami a výsledek si myslím stojí opravdu zato. Už zbývalo akorát čekat na poslední akci v Mostě s Racetrackem, ale o tom už v dalším zápisu

• Prodáno

R6 prodána novému majiteli a pro mě konec okruhového ježdění. Byly to krásné roky, ale jednou to přijít muselo.

Typ: Prodej
    Vloženo: 01.05.2017
    Uskutečněno: 21.04.2017
  • Racetrack 15.9.2016

Motorka byla opět v kupě a díky opravdu poctivé práci mechanika v snad ještě lepším stavu než předtím. Na ježdění jsem se opravdu těšil, ale zároveň jsem měl i obrovský strach po jarním pádu. Počasí jsme si snad ani nemo

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 15.09.2016
  • Racetrack 15.9.2015

Letošní cíl jsem si v Brně splnil, ale v Mostě jsem svůj čas nemohl za žádnou cenu prolomit a to jsem v Mostě skoro jak doma. Takže poslední ježdění sezony padlo jak jinak než na Most, kde jsem si chtěl splnit svůj letoš

Vloženo: 23.09.2015
    Uskutečněno: 23.09.2015