Yamaha FZ8 N/S (2011)

Vlastník Martin008
Vloženo 14.2.2015
Aktualizováno 19.12.2021

Motoškola BRNO OKRUH

Vloženo: 10.07.2016, Uskutečněno: 13.06.2016, Zhlédnuto: 6x, Firma: Motoskola Brno

Poukaz sem dostal jako dárek.
Mohu vřele doporučit.
Teorie se Sršněm a Karlem parádní. Sice informace všeobecně známý, ale je zajímavé slyšet je v takový formě :)
Výcvik na okruhu byl parádní, instruktoři vstřícní, ochotní a celkem spravědlivě jsme se ve skupině střídali , takže na každého se dostalo aby jel kolo přímo za instruktorem a ten mohl dát konkrétní rady.
Měl sem za sebou 6 sezon, ale po motoškole sem úplně změnil styl jízdy, je mnohem účinější a zabavnější.
A zajezdit si po okruhu je taky parádní zkušenost :)
Vřele doporučuji. Ti co rozhodně nebyli na okruhu poprvé si zajezdili za Abrhamem.
Také doporučuji nejezdit tam po vlastní ose. Po výcviku, který skončil v cca 20h ještě jed vetší dálku domů sem ostatním opravdu nezáviděl.
2 z cca 60 neměli domů ani na čem odjet a po zásahu lékařů asi ani nemohli..
Rozhodně investice 3900Kč za 4x20 min na okruhu, 2h teorii, 4 instruktori po ruce to je myslím parádní.

• ÖHLINS

Motka dostala nové pružiny, originál stav byl moc měký a při ostřejší jízdě špatně čitelný. Po výměně jak nový stroj ;-) Tuhost je mnohem větsí, motorka v zatáčce při náklonu dává lepší informace, zpětnou vazbu od pře

Vloženo: 10.07.2016
    Uskutečněno: 10.07.2016