BMW F 800 GT (2015)

Vlastník Charliee
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Vloženo: 17.06.2016, Uskutečněno: 12.06.2016, Stav tachometru: 3769 km, Zhlédnuto: 11x

Cely tyden stal za pytel. V praci ke zblazneni, pocasi na pendrek, vitr, dest, zaplavy...nastesti mi bydlime na kopci. Sledovani pocasi na internetu me behem tydne presvedcilo, ze vyjezd na konci tydne bude stat za to. Kdyz chci stravit cely den na motorce tak radeji volim sobotu, ale tentokrat nedele nebyla k zahozeni, protoze v pondeli bylo volno. Ta nase britska babicka mela nejaky ty devadesaty narozeniny, tak jako kazdy jiny rok byl statni svatek.
Vyjel jsem v deset, modra obloha, teplota zacala stoupat od nejakych 15 stupnu. Takze klasicky okruh pres McLaren Vale, Meadows, Strathalbyn, Monnarto az do Mannum na obed. Pulka mesta byla zavrena na prehlidku farmarskych stroju, nakladaku a pikapu, vse pekne vysperkovany (samozrejme jsem zapomel mobil a fotak jsem nemel, tak nejsou ani fotky).
Po obede privozem pres Murray River a nejakych 40km podel reky s nadhernym vyhledem. Bohuzel jsem to nedotahnul az do Walkers Flat, protoze se odpoledne zacalo schylovalo, tak jsem se musel vratit 60km do Murray Bridge. Nakonec jsem se rozhodnul to hnat nejakych 80km po dalnici, protoze uz byla tma a teplota pekne klesla. Neveril jsem, bunda byla v pohode, takze telo netrpelo, ale normalni rifle me nejak nehraly. A to kdyz clovek jede v teplote mezi 14 - 6.5 stupne, tak uz chce byt nejradeji doma. Taky jsem to pekne doma zapil, abych nahnal ty kalorie a odpudil nejakou tu nemoc. Nakonec jsem za ten den najel 370km.

Charliee (0) napsal 20.06.2016 v 14:25

Tak to teda ne, rozhodnul jsem se jinak, navstivil minulou sobotu MOTO ADELAIDE a vybral si lepsi kalhoty na zimu. Prisel jsem tesne pred zavirackou, tak jeste musim pristi sobotu najit tu spravnou velikost, vyzkouset je a koupit. Bude to delat nejakych 230 australskych dolacu...a bude teploucko.

elvis78 (175) napsal 18.06.2016 v 13:28

fajn.Taky když mi měli zimu tys drandil ve 25°C a teď se to obrátilo.Měl by ses vrátit

• A zase pokracuju ve vyjizdkach

Tak a jsem zase v sedle, clovek projizdi tu "countryside"...pekne sucho, vubec se neda rospoznat posekany obili nebo sucha trava, vsechno ma stejnou barvu. Nejlepsi je se presunout mezi vinice, tam je to pekne zeleny a c

Uskutečněno: 05.01.2020
  • Po roce jsem zase nasednul na koniky a zucastnil se Toy

No narvany stehenni sval my dal trochu zabrat na nekolik mesicu, nejsem vrcholovy sportovec tak to s tim nikdo nebude nic delat...ono se to spravi samo. No a zbytek roku jsem byl pekne zaneprazdneny a na koniky nebyl vub

Uskutečněno: 08.12.2019
    Tachometr: 12094km
  • Tak to se nemelo stat...havarie nohy.

Ze by se na to clovek nevy..al...takova blbost. Takhle to dopadne kdyz clovek balancuje vahu motorky a prdne my stehenni sval, noha to najednou neunese, clovek pada...motorka na nej, a nakonec to jenom odnesla radici pak

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 28.10.2018