Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník nobady
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 4.1.2019

Vloženo: 12.06.2016, Uskutečněno: 12.06.2016, Zhlédnuto: 17x

Ve dnech 1-5.6 2016 proběhl ve Frymburku Hondafest .Pohodová atmosféra mezi víc ,jak dvě sta motorkáři.Kvalitní ubytování, mraky skvělého jídla (3x snídaně ,3xvečeře)jíst jsem nemusel,ale prostě chtěl !Skvěle vymyšlené trasy Petrem Poduškou,jemuž jsem za naši partu poděkoval a stisknul pravici. Pravda ,dešti jsme se nevyhli a trasy ztažené z Tyre Tom Tom navigaci občas znejistěli,ale to k tomu patří
Vůbec celý štáb od Hondy odvedl skvělou práci
A nová Afrika!! Bylo jich devět stažených z celé Evropy a při testovacích jízdách šli z ruky do ruky. Zkusil jsem jak s klasickým řazením ,tak s DCT dvojitou spojkou. První pocit po usednutí -není divu u motorkáře zvyklého na litrový soudek CBF -vysoká koza a držím trubku od topení. Po rozjezdu-to není možný...Přes to že má CRF 1000 L kolem dvou metráků ,mám pocit že jedu na kole. Při třetím zařazeném stupni a rychlosti 120 km motor lehce pobrblává. Skvělé brzdy,čitelné a účinné.
Automat si sám řadí a podřazuje,není to tak divné,jak jsem si myslel,ta motorka mne baví víc a víc. Kluci co ji vzali na ofík chválí a chválí. Aby člověk poznal vlastnosti nového stroje musel by mít delší dobu na testování.Přesto si troufám tvrdit, že nová Afrika na dlouhou dobu vystřídá dlouhodobý ethalon adventure motocyklů BMW GS 1200.
Neuvěřitelnou agilitu nové Afriky nám se svým fenomenálním uměním předvedl Míra Lisý a to na sériovém stroji bez úprav.
Co dodat ,všichni se těšíme na příští ročník,údajně by měl být na Slovensku.
A tady video s částí třetí etapy v Horních Rakousích.

nobady (7) napsal 12.06.2016 v 18:33

No jo,vždyť si zběhl z víry pravé !Nic proti GS ,ale když se Ti zadaří a bude nová Afrika,chybu v žádném případě neuděláš a příští rok se na Slovensku potkáme

Petr_TA (29) napsal 12.06.2016 v 18:20

Věřím že to bylo super
Byl jsem na HONDAFESTU 2015 a super
Letos jsem tam byl bohužel nežádoucí... ale i tak jsem Hondí
Snad za zadaří příští rok s novou Afrikou

• Všehochuť

Na Honda festu na Slovensku jsme jezdili,jezdili ,nebo jsme se přežírali a bylo nám dobře. B-) Každopádně vyšlo luxusní počasí.Byl tam Mirek Lisý,který tradičně předváděl své umění a tož jsme si s ním a naší partičkou

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.01.2018
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Trip

Tak po zimě zatím najeto 2 tis.km celkově 60 tis.zatím bez problému,vyměněny ložiska řízení -z kuželíkových zpět na kuličková s prvovýroby,řízení jde lehčeji a motorka přes 150 neplave. Vpředu jsem zkusmo osadil Michel

Vloženo: 26.04.2017
    Uskutečněno: 26.04.2017
  • Slovensko,okruh Vysoké Mýto

Takže, mise Motoděvek na Slovensko. Bydleli jsme opět pod Velkou Fatrou. Odsud jsme podnikali spanilé jízdy.Navštivili jsme Kremnici. To je destinace,kde se razili mince a to i za "blaha". Mají tam pěkné muzeum a zbytky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2016