Honda VFR 800 (2003)

Vloženo 6.11.2014
Aktualizováno 18.1.2017

Hostýnské vrchy a Rakouské Alpy kolem Mariazell

Vloženo: 31.05.2016, Uskutečněno: 20.05.2016, Zhlédnuto: 4x

Tento víkend jsem vyráželi v pátek do Hostýnských vrchů a projezdili to kolem Holešova, Slušovic a přes Troják, Tesák na Rusavu. Tam ubytování, kde jsem ženu před 10lety požádal o ruku. Romantika Druhý den cesta zpět a přidal jsem se ke kamarádům, kteří odjížděli na noc do Alp, projezdit to kolem Mariazell. Cesta vedla přes Čejčáky na Mikulov, pak přes Vídeň po dálnici A2. Kousek za Vídní sjezd na silnici č 21, která nás dovedla až k známe motorkářské restauraci Kalte Kuchl. Dál super ježdění až do večerních hodin a ubytování v Schwarzenbachu v penzionu www.gasthof-hollaus.at/ za 35euro/noc se snídaní. Třetí den opět ježdění okolo Kalte Kuchl a pak již domů. Za víkend najeto 1100km.

• Kersko, Orlické hory, Jeseníky

V neděli jsme narychlo rozhodli a vyrazili s Majorem směr Kersko do Středočeského kraje. Podívat se do Pivnice Hájovna, kde se natáčel film Slavnosti sněženek. Cestu jsem naplánoval přes Blansko a Vysočinu, ať se svezeme

Vloženo: 10.05.2017
    Uskutečněno: 07.05.2017
  • EICMA Miláno 2016

Tento výlet vymysleli bratři Macourci a bylo to boží, super zážitek. To je aspoň výstava motocyklů a všeho kolem! Vyráželi jsem v pátek v 22.30hod. Jeli jsme čtyři: já, Pepek, Máca a Peťa. Do Milána jsem dojeli v 9.00hod

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.11.2016
    Uskutečněno: 11.11.2016
  • Zazimování VFR

Tak VFR zazimována. Jak už začne padat listí, teplota níže jak 10C , v lesích je mokro, listí a místy štěrk, tak už na to seru. Po rovince mě to neba a v zatáčkách to v tuhle dobu stojí za ... Tak jde vždy moto po pořádn

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.11.2016