BMW F 800 GT (2015)

Vlastník Charliee
Vloženo 6.2.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Vloženo: 25.05.2016, Uskutečněno: 22.05.2016, Stav tachometru: 3395 km, Zhlédnuto: 3x

Musim uznat, ze bylo potreba napravit, co jsem zameskal za poslednich par tydnu diky nepriznivemu pocasi a dalsich veci, ktery mely prioritu.
Nadherny sobotni den, modra obloha, neodolal jsem a musel skocit na koniky, udelat odpoledne nejaky ten znamy okruh. Viz mapa Saturday. Nakonec se z toho vyklubalo neco malo pres 200km. Ale zase se dvema zastavkama na kavicku a sklenku vina.

V nedeli jsem se rozhodl, ze se prifarim ke clenum asociace a vyjedu s nima na planovany "ride to Karoonda". Viz mapa Sunday Den zacal sice trochu chladne, ale kdyz se mraky rozplynuly, tak nas slunko zacalo pekne zahrivat. Ucast jenom deseti motorek byla vysledek pekne "unfriendly" predpovedi pocasi, s prehankama a vetrem.
Jizda byla pekne rychla, otestoval jsem jak se chovaji konici, kdyz clovek do nich praska bicem ve 140km rychlosti. Nejhorsi ale bylo projizdet "through the farming community" , kde obrovsky vitr zvedal rodnou hlinu a clovek si pripadal jako ze je "sand blasted". Nastesti jsme odbocili a vyhnuli se tomu samemu na ceste zpatky.
Predpoved pocasi nas nezklamala (skoro na minutu), pri cekani na privoz v Tailem Bend a smerem na Wellington nas ten dest uz nasel a provazel me az domu. A to bylo jen 3 odpoledne.
Nemam rad jezdeni v desti, taky nemam zkusenost jak by se pneumatiky mely chovat, tak jsem jel pekne pomalu...80km/h. No ale musim rict, ze jsem mel to spravne obleceni, tak to nebylo tak strasny.

Nakonec jsem v tu nedeli udelal nejakych 320km, tak to za ten vikend nebylo dohromady tak spatny, najeto kolem 530km. A s peknyma zazitkama.

Charliee (0) napsal 26.05.2016 v 20:24

A to je prave to, ze tady dost dlouho neprselo, takze ta mazlavina na silnici se po nekolika kapkach nemusi vyplatit. Ale dojel jsem dobre.

elvis78 (144) napsal 26.05.2016 v 20:01

Hmm, deštíček, nevadí. Otázka je, jak se tam ten asfalt chová v dešti. Já jsem si například ve Splitu málem rozbil hubu v autě, jak tak to po zmoknutí klouzalo...

• A zase pokracuju ve vyjizdkach

Tak a jsem zase v sedle, clovek projizdi tu "countryside"...pekne sucho, vubec se neda rospoznat posekany obili nebo sucha trava, vsechno ma stejnou barvu. Nejlepsi je se presunout mezi vinice, tam je to pekne zeleny a c

Uskutečněno: 05.01.2020
  • Po roce jsem zase nasednul na koniky a zucastnil se Toy

No narvany stehenni sval my dal trochu zabrat na nekolik mesicu, nejsem vrcholovy sportovec tak to s tim nikdo nebude nic delat...ono se to spravi samo. No a zbytek roku jsem byl pekne zaneprazdneny a na koniky nebyl vub

Uskutečněno: 08.12.2019
    Tachometr: 12094km
  • Tak to se nemelo stat...havarie nohy.

Ze by se na to clovek nevy..al...takova blbost. Takhle to dopadne kdyz clovek balancuje vahu motorky a prdne my stehenni sval, noha to najednou neunese, clovek pada...motorka na nej, a nakonec to jenom odnesla radici pak

Typ: Havárie
    Uskutečněno: 28.10.2018