Suzuki DL 1000 V-Strom (2015)

Vlastník Ander1986
Vloženo 16.4.2016
Aktualizováno 10.3.2023

Vloženo: 04.05.2016, Uskutečněno: 04.05.2016, Stav tachometru: 1124 km, Zhlédnuto: 9x, Firma: FIRMA:REPREmoto (Opava-Předměstí)

Tak něco už jsme pojezdili a zlomili čtyřciferný nájezd km. Na první autorizovaný servis po 1000km jsem se objednal do Opavy k Repre moto (Tam mě vzali v nejbližším termínu). Po příjezdu jsem se dozvěděl o svolávací akci k elekroinstalaci, tak se ještě budu muset vrátit za pár dní zpátky a dnešní den si zopakovat. Půjde jen o nějakou manžetku kolem kabelů, kde by mohla zatékat voda a způsobit korozi konektorů. S přístupem servisáků a jednáním jsem byl spokojen. Více méně šlo jen o výměnu oleje, filtru a pár kontrol šroubů. Pár dní zpátky jsem zjistil, že se mi protáčí vyhřívané hefty, ale jen když jsou zapnuté a nahřeje se lepidlo. Taky jsem zjistil, že plynový heft byl špatně seříznutý a tím se zadrhává a špatně se vrací. O tomto problému jsem se zmínil a v servise mi je ochotně přelepili a plynovou rukojeť seřízli. Za tyto služby si naúčtovali 250Kč bez Dph. Nyní se neprotáčí a plyn se krásně vrací. Bohužel ale servisákovi odkaplo trochu lepidla na nádrž. Toto jsem zahlédnul až po odjezdu. Kdo ví jestli o tom věděl on sám. Každopádně Stromek má první větší jizvu. Můj pokus o odstranění nevyšel zrovna zdárně a s většinou lepidla jsem odstranil i většinu okolního laku Kurovsky to bolí, obzvlášť když to bylo, tak krásné a nové. A aby toho nebylo málo na zpátek jsem pěkně zmoknul.
Pro zajímavost:
práce mimo opravu heftů 790Kč bez DPH
Filtr 275Kč bez DPH
Olej Motul 5100 600Kč bez DPH

Celkem 2300Kč i s daní a dojebaná nádrž v ceně.

Ander1986 (0) napsal 07.05.2016 v 09:01

To rozhodně ne, ale v Opavě mi nabídli lepší termín. Protože jsem chtěl jezdit a nechtěl přetáčet ten 1000km interval zvolil jsem Opavu.

Figi25 (59) napsal 05.05.2016 v 21:10

Z Frýdku a jel si do Opavy? Špatná zkušenost s Paskovem?

Clint. (79) napsal 05.05.2016 v 12:14

Ty kraso,to pekne posral teda,na to museji byt pojisteny preci,to je zkusenost tedy.

JirkaMetal (1) napsal 04.05.2016 v 22:10

Kurňa to bolí.

Ander1986 (0) napsal 04.05.2016 v 21:52

Na té fotce to vypadá hůř než doopravdy. Asi bych se zmínil kdybych to objevil dřív než na cestě zpátky. Teď už těžko něco dokazovat. Naštěstí nejsem zrovna leštič a šrámy prostě k tomuhle typu motorky prostě patří, ale samozřejmě mě to mrzí. Asi tam dám nějakou nálepku ať ten hnus nemám na očích.

istonbike (2) napsal 04.05.2016 v 21:48

Tož ta dojebaná nádrž by mě nasrala a chtěl bych slevu

• Moto Chorvatsko - Robinsonáda na Pašmanu 11.8. - 26.8.2

Dovolená na motorce už se pro nás stává takovou tradicí. I letos tomu nebylo jinak. V minulých letech se nám oplatilo zamluvit si někde ubytování na delší dobu a poznat tamější krajiny více dopodrobna z jednoho místa. Tí

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.09.2019
    Uskutečněno: 11.08.2019
    Tachometr: 31935km
  • Rumunsko (Fagaraš) 29.6. - 5.7.2019

Na tuto moto akci mě zlákal kolega motorkář. Přešel ze silničních strojů na cestovní enduro. Pořídil Yamaha Tenere 1200. To je typ motorky co si vyloženě říká o dobrodružnější výpravu mimo zpevněné silnice. Už dlouho plá

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.07.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
  • Servis po 24 000 KM + Výměna Pneu Shinko E705 R

Nějak jsem usnul na vavřínech a zapomněl na zápis do deníku. Minulý rok na podzim jsem nechal udělat servis na Stroma po 24 tis km. Tentokrát jsem se vybodnul na autorizované servisy a svěřil motorku skutečnému odborníko

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.04.2019