Capirelli Trento (2015)

Vlastník mairos
Vloženo 15.3.2016
Aktualizováno 9.8.2023

Vloženo: 17.04.2016, Uskutečněno: 17.04.2016, Zhlédnuto: 23x

Dnes bylo docela příjemné povětří k projížďce na skútru a tak jsem se ho vydal otestovat po 1 servistce jak se osvědčí na delší trase. Vybral jsem okruh Sázava,Česká Třebová,Letohrad, Jabloné nad Orlicí,Mladkov,Petrovičky,Lichkov,Králiky,Štíty a opět Sázava,celkem 115 km.
Nejřív jsem se tavil na kousek něčeho dobrého v kauflandu v České třebové a pak jsem namířil do Petroviček na Polské hranice. Na hranicích jsem si dal oddech a pořídil pár snímků na mobil.

A po odpočinku jsem vyrazil dál podél hranic do Králik,kde si mě zřejmě na památku vyfotili policajti,protože jsem měl na tachometru šedesátku v obci,ale to se dozvím později.Dál už jsem pokračoval rychlostí danou na naších komunikacích přes Červenou vodu do Štítů. Před Štítama se mi začalo zdat,že v zatáčkách mě to nedrží ve stopě a zadní kol se začalo nějak nezvykle hybat do stran,tak jsem zastavil a zjistil jsem ,že se mi uvolnila matice u hlavní hřídele. Ještě že jsem si vzal vícero nářadí . Po dotažení matice jsem vyrazil směr Sázava a dojel štastně až k domovu.
Až na tuto závadu proběhla jízda moc pěkně a motor se začíná pěkně zajíždět.

jarolim (140) napsal 18.04.2016 v 05:29

Fajn, jen mě ten kilometrovej proběh připadá nějako malej.Projel jsi se tam, kde to mám velmi rád

• A je tu jaro !

Dnes 25.3.2017 jsme si vyjeli na výlet kolem Potštejna se zastávkou na rozhledně Vrbice. Pěkný výlet,pěkné počasí,ale poněkud ještě chladno. Jediné zklamání bylo v tom,že rozhledna byla zavřená. Otevřená je až od Du

Vloženo: 25.03.2017
    Uskutečněno: 25.03.2017
  • 2.serviska

:-P Tak už mám za sebou 2000 najeto a další servisku,zatím vše v pořádku . Teď se budu zabývat laděním variátoru,páč jezdíme stále ve dvou a do kopce jsme docela brzda provozu,spojku už jsem doladil,a ty rozjezdy jsou hn

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.06.2016
    Uskutečněno: 07.06.2016
  • Vyjížďka na hrad Bouzov

:-) Je prvního května a s manželkou jsem si vyjeli po ránu na Bouzov,abychom ten svátek lásky prožili ve dvou na skútru.Na Bouzově jsme měli na tachometru prvnní tisícovku. Po těch chladných dnech to byl den,kdy se dalo

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016