Ducati Monster 900 (i.e.) (1999)

Vlastník syrrius
Vloženo 31.10.2015
Aktualizováno 24.1.2019

Vloženo: 16.01.2016, Uskutečněno: 14.01.2016, Zhlédnuto: 17x

K motorce byly při koupi i laděné výfuky k podsedlovce. Vypadají jako doma na koleni nýtované a dokonce někdo i vyrazil homologaci na boční část
Zvuk sice mají nádherný ale je mě slyšet snad i na druhé straně města .Tlumící vložka se k výfuku ale už jaksi nedaly najít tak se snažím vyrobit vlastní.
Zatím je hotová zkušební verze co váží snad stejně jako výfuk sám ale zvukový výsledek je uspokojující. Prozatím jedno foto z prvního pokusu.

• K&N, zapojená lambda atd.

Sehnal jsem K&N vzduchový filtr spíš jen pro utišení zvědavosti co to udělá s výkonem motorky. No dole se nic zajímavějšího neděje ale při plném plynu nad 6500ot kde moto s původním filtrem začala vadnout tak po výměně

Vloženo: 09.05.2018
    Uskutečněno: 09.05.2018
  • Moto a Arduino

Myšlenka je že se pokusím dostat z motorky co nejvíc údajů o jízdě. Začalo to analogovým budíkem měřící napětí přez analogový měřič tlaku oleje... No už by ty budíky nebylo kam dát že :-D Po koupi Lambda Controlleru b

Vloženo: 18.03.2018
    Uskutečněno: 18.03.2018
  • Měření AFR pomocí širokopásmové sondy.

Po loňských problémech se směsí kdy jsem nebyl schopný vyladit karburátory tak aby svíčka nebyla bílá nebo úplně černá nechci nechat nic náhodě. :-$ Koupil jsem sadu pro měření pomocí LSU 4.9 i s microcontrollerem.

Vloženo: 18.03.2018
    Uskutečněno: 01.03.2018