Yamaha XT 600 E (2001)

Vlastník Joe_XT
Vloženo 23.3.2008
Aktualizováno 30.6.2012

Vloženo: 05.04.2009, Uskutečněno: 03.04.2009, Zhlédnuto: 5x

Romanův absťák po pořádným poježdění stál u zrodu pátečního celo-odpoledního výletu. Jelikož jsme se rozhodovali mezi dvěma cíly a bylo by zbytečným ztrácením drahocenného času hledat ten, který z nich je tím lepším, zvolili jsme proto rozumný kompromis tzn. zvládnem je oba!
Věděli jsme kam a mysleli si, že víme i kudy. Cílem byla zřícenina hradu Košumberk (http://www.kosumberk.cz/) s přejezdem na přehradu Seč. Start byl z osady nedaleko Blešna, já s manželkou na tandemu a Roman na Tranďáku sólo a pak už jen ten správný azimut.
Pojedeme instinktem a když už teda budeme bezradný, tak se teda podíváme do mapy. No, až na pár viditelných zajížděk bo ututlat po 15km ježdění, že je to pořád jen 2km do ty stejný vesnice nebo je přesvědčit o tom, že tahle vesnice se jen náhodou jmenuje stejně jako tamta minulá, fakt nemělo cenu. Navíc mi neprošel ani přejezd zaručenou zkratkou po lehce blátivé polňačce někde kolem Luže. Hlasování pro přejezd jsem vzhledem k výrazu v tváři Romana a Péti raději ani nenavrhnul… Košumberk dobyt, teď směle na Seč. To by měla být brnkačka, vždyť po 305tce do Skutče a pak po 337čce na Seč musí dojet i blbec. No jen jsem zapomněl, že nejsme v Německu a značení našich silnic je trošku originální. Ještě, že se máme koho ptát, sice to vypadalo, že ta stařenka mi nejdříve převypráví celý svůj život a pak ji budu muset povozit, ale dopadlo to…, jsme na Seči. Pár foto a vzhůru na benzínku pro kafe a domů. Najeli jsme něco k 200 a stálo to za to.

• sobotní "alternativní" 1. jarní brazdička

ráno trošku naspěch, bo jsem ještě měnil olej a filtr a taky bylo potřeba všechno pěkně namazat, ale nakonec z toho byl takový klidný výlet s Tranďákem přes Jaroměř, Dvůr Králové, okruh Hořice, Pecka, Dvůr a zpět... pěkn

Vloženo: 03.05.2010
    Uskutečněno: 03.05.2010
  • úvaha o přilbě...

..tak jsem tuto úvahu nakonec dotáhl do zdárného konce spolu s R. Havrdou s Kawa prodejny v Hradci. Výborný jednání, výborný přístup a výborná cena. Na hlavu se po 200km sedla a motocrossový brýle mají taky něco do sebe.

Typ: Koupě
    Vloženo: 03.03.2010
    Uskutečněno: 03.03.2010
  • Vánoční ježdení. I když počasí zrovna nepřálo, plánovaná zimní vyjíždka se povedla. Začalo to malou cross proložkou přes polňaču za humny, s přestávkou na skryté rozhledně u Výravy a konečně dojezdem do Sedloňova ke sjez

Vloženo: 27.12.2009
    Uskutečněno: 27.12.2009