KTM EXC 350 F (2012)

Vlastník Rocky_CS
Vloženo 20.7.2015
Aktualizováno 4.3.2016

Vloženo: 23.09.2015, Uskutečněno: 23.09.2015, Zhlédnuto: 7x

Nakoľko niekedy riešim presuny po cestách, chcel som nejaké custom smerovky, ktoré nebudú pri jazde lesom/lúkou prekážať a ktoré odolajú aj prípadnému pádu.
Na ebayi som našiel jedny malé, ktoré sa dali lepiť na podblatník, tak som ich objednal.

Dnes prišli, nalepil som ich na podblatník, kabeláž schoval medzi podblatník a blatník. Sú funkčné a netrčia do priestoru tak, ako pôvodné smerovky :) Ešte som ich dookola oblepil taviacou pištoľou, kvôli lepšej izolácií od vody.

Smerovky mali iný konektor ako pôvodné smerovky, ale stačilo ho trochu obrúsiť a dal sa zasunúť dnu, takže pôvodné konektory KTM ostali neporušené :) Pre istotu som ich zaizoloval aj páskou, hoci držali pevne.

Failkoec300 (0) napsal 19.04.2019 v 18:53

Zdravím, nejaký odkaz na tie smerovky by ste nenašli ? Zháňam totiž podobné riešenie. Vďaka

• výmena sitka pri striekačke - 188.3mth

Nakoľko minule som vytiahol z hadičky značne zanesený filter, rozhodol som sa vymeniť nový preventívne už po 10mth. KTM filter - 4.90€

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.09.2016
    Uskutečněno: 04.09.2016
  • výmena kotúča a platničiek prednej brzdy - 185.1mth

Po krátkom pojazdení a páde motorky na brzdový kotúč musela nasledovať jeho výmena, nakoľko sa starý kotúč jemne pokrivil. A nakoľko pri výmene kotúča je dobré meniť aj platničky, boli vymenené aj tie :) - 4MX kotú

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.06.2016
    Uskutečněno: 22.06.2016
  • výmena ložiska predného kolesa - 179.9mth

Pri výmene sitka som zistil že mám rozbité ložisko predného kolesa, nasledovala samozrejme výmena :) Ložiská: PROX - 23.30€

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.06.2016