Yamaha XJ6 (2010)

Vloženo 28.12.2010
Aktualizováno 16.10.2015

Motodovolená kolem Moravy a Čech II

Vloženo: 16.08.2015, Uskutečněno: 31.07.2015, Zhlédnuto: 5x

Před pěti lety jsme s kamarády založili (dnes už) tradici letních dovolených na motorkách. První ročník byl na otrkání a vzájemné se poznání, následovaly cesty do zahraničí, až letos jsme si řekli, že dokončíme, co jsme před pěti lety začali.
Sraz byl v kempu v Bítově v pátek večer. Dál jsme už jezdili společně podél hranic. Bítov, Valtice, Strážnice, Pulčínské skály, Těrlicko, Ostrava, lom Rampa, Jeseník, Šerlich. Na Šerlichu to všechno před lety začalo, a tak se dokončení okruhu muselo slavnostně zapít Birellem.
Dál už jsme pokračovali napříč českým územím na místa, která jsme si vytipovali: Ralsko, Máchovo jezero, Saské Švýcarsko, Rotava, Aš, Holašovice, Temelín, Kunžak a Žďár nad Sázavou, odkud jsme se rozjeli po vlastních trasách domů.
Najezdili jsme cca 2300 km, což při teplotách vzduchu kolem 35 stupňů je dost.
Překvapila mě zaplněnost kempů, počet otravujících vos, jakmile se člověk zastavil, a kvalita českých silnic v pohraničí, i když v německém pohraničí byly stále pojezdy lepší (až na ty Umleitungen
Určitě to nebylo tak atraktivní ježdění jako v Alpách, ale je u nás pořád co objevovat.

Diaboluss (42) napsal 21.08.2015 v 22:59

Pěkný. Mohl ses klidně víc rozepsat!

• Prodej motorky

Motorku jsem prodal firmě Motocentrum Olomouc s.r.o.

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.10.2015
    Uskutečněno: 05.10.2015
  • Motodovolená na Balkáně

Ve dnech 31. 7. až 9. 8. 2014 jsme s partou kamarádů opět vyrazili na cestu na motorkách aneb jak my jí říkáme "na motomasakr". Shodnout se každý rok na nějakém společném cíli a datu je čím dál těžší, ale i letos se to p

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.09.2014
    Uskutečněno: 31.07.2014
  • Přezutí pneu

Výměna pneumatik po ujetí 18000 km. Značka Dunlop Roadsmart.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.09.2013