Yamaha YZF-R6R (2012)

Vlastník trueman
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 9.11.2014

Vloženo: 05.07.2015, Uskutečněno: 03.07.2015, Zhlédnuto: 10x, Firma: FIRMA:FT Sun - Motořetězy (České Budějovice 4)

Jak jsem zmínil v zápisu o výměně hnacího kolečka, zadní roseta na sebe nedala dlouho čekat.

47 zubů je namontováno a jako musim říct, že velká legrace. Táhne to od spoda jak zběsilý, pokud bych chtěl to asi ještě trochu vylepšit, koupil bych si litr...

Co se týká montáže, lehčí už to snad ani být nemůže, těch 47 zubů je tak limit co dáte se sériovým řetězem. Cokoliv vyššího asi bude potřebovat i novější řetěz.

Rozdíl u tachometru zatím podle jiných motorek cca 12%, takže dám tomu test s GPS jelikož cyklopočítač neukazuje plně přesně, respektive naměřené hodnoty nejsou moc stejné. A jakmile budu mít přesnější % šoupnu tam SpeedoHealer.

• Zadní blinkry - výměna čínského zboží

Když jsem vyráběl nový držák SPZky, trochu jsem přecenil kvalitu eBay blinkrů. Po tom co mi několik lidí řeklo, že přes den nejsou prakticky vidět, trochu jsem znervózněl. Nakonec jsem koupil originál LED od Yamahy a

Typ: Koupě
    Vloženo: 16.06.2015
    Uskutečněno: 16.06.2015
  • Výměna hnacího kolečka z 16 na 15 zubů

Po delších diskusich s StiefTomas jsem se rozhoupal k vymene hnacího kolecka a to ze sériových 16 zubu na 15. Koupeno na MotoRetezy.cz naprosta spokojenost, první jsem objednal na spatny retez (530), vymena za spravn

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 26.05.2015
  • Výměna plexi za double bubble

Co víc napsat, moc to foukalo. Pokukoval jsem ještě po: Puig Zero Gravity A nakonec jsem sel do originalu Kdyby nekoho zajímala cena, která na webu yamahy samozrejme chybi, tak je to 2.500 s DPH Ale

Vloženo: 27.05.2015
    Uskutečněno: 25.05.2015