Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník nobady
Vloženo 28.4.2015
Aktualizováno 4.1.2019

Vloženo: 15.06.2015, Uskutečněno: 30.05.2015, Zhlédnuto: 12x

Tak jsem poslední sobotu v květnu vyrazil za kolegy ,kteří si užívali na Honda festu ve Frymburku,abych si s nimi projel naplánovanou etapu v Rakousku. Spycha jsme si dali na hraničním přechodu ve Studánkách v devět hodin. Dorazil jsem chvilku před devátou a chvilku po mě dorazila pořadatelská grupa z Honda festu včetně novinářů-testérů s dvěma Crossrunnery VFR 800 X,což je po Crosstoureru nynější vlajková loď od Hondy. Musím uznat,že je to moc hezká motorka a v reálu vypadá lépe než na fotkách. Kolega,který ji měl možnost projet říkal,že to táhne jak bejk a skvěle se ovládá.
Po novinářích dorazili kluci se sesterskou CBF a Crosstourerem a mohli jsme se vydat na jih.
Co bych psal. No v Rakousku jsou silnice lepší,lépe značené,užívali jsme si to. Drželi jsme se při rychlosti kol 100 km/hod(to je ofiko přípustná max.),neb jsme nechtěli provokovat nějakého Franze Prochasku v policejním ,prý chtějí moc a moc. Bez okolků přiznávám,že jména měst si úplně nepamatuji. Projížděli jsme skrz Ybbs u Dunaje,nechvalně známým Mauthausenem ,Lincem. Nejhezčí byla silnice B119 z Dimbachu dolů k Dunaji (doufám,že jsem to správně určil),kde jsme se poprvé setkali se značkou pro omezení rychlosti motocyklů na 70km/hod a v ostrých zatáčkách si užívali náklony,fakt pěkný ,to se plánovačům trasy povedlo . Celkem jsme po Austrii najeli nějakých 350 km (zvolili jsme kratší trasu) plus jsem k tomu přidal 240 km- z a do Tábora,takže nějakých 550km,dobrá příprava na Slovensko,kam se chystáme.Jinak Rakousko fakt hezký,kdo jste nebyl vyražte a i když jsme švestky potkali jen dvakrát je lepší mít pro jistotu lehkou ruku na heftu.

• Všehochuť

Na Honda festu na Slovensku jsme jezdili,jezdili ,nebo jsme se přežírali a bylo nám dobře. B-) Každopádně vyšlo luxusní počasí.Byl tam Mirek Lisý,který tradičně předváděl své umění a tož jsme si s ním a naší partičkou

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.01.2018
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Trip

Tak po zimě zatím najeto 2 tis.km celkově 60 tis.zatím bez problému,vyměněny ložiska řízení -z kuželíkových zpět na kuličková s prvovýroby,řízení jde lehčeji a motorka přes 150 neplave. Vpředu jsem zkusmo osadil Michel

Vloženo: 26.04.2017
    Uskutečněno: 26.04.2017
  • Slovensko,okruh Vysoké Mýto

Takže, mise Motoděvek na Slovensko. Bydleli jsme opět pod Velkou Fatrou. Odsud jsme podnikali spanilé jízdy.Navštivili jsme Kremnici. To je destinace,kde se razili mince a to i za "blaha". Mají tam pěkné muzeum a zbytky

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2016