Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník FakSanta
Vloženo 28.1.2015
Aktualizováno 16.4.2016

Vloženo: 14.05.2015, Uskutečněno: 14.05.2015, Zhlédnuto: 24x

Jedu jedu jedu...a z ničeho nic chcípne motor,už jsem věděl že je něco špatně nechtěl chytnout takže jsem to tlačil 4km domů,po rozebrání hlavy jsem přišel na to že domeček váčky nebo jak se tomu říká byl povolený a tím pádem váčka přestavala stlačovat ventil.No v hlavě ten prasklý domeček udělal pár neplech,ale nic co by se nespravilo.
momentálně je hlava u mechanika dále informace doplním.

22.5.-přišlo mi těsnění pod hlavu motoru ( 906kč) objednáno z Partdepot
Na opravenou hlavu od mechanika stále čekám mělo by to být cca do týdne.

7.6.-Stále nespraveno ,mechanik je čurák!

14.6-Po 3 týdnech u jednoho mechanika nejmenovaného jsem tam přijel ..a nebylo hotovo vůbec nic..jen 1 svár toho prasklého domečku a to ještě tak že by to zastavřelo i malé děcko lépe..nešla pod tím ani protočit váčka..takže jsme to ihned poslal do Brna do Pavlicek moto a tam mi řekli že to chcou mít do týdne hotové takže 3 týdny to jen tak leželo ...

7.7-Další 3 týdny uběhly ,bylo to u palvícek motodíly ...údajně zítra mi to budou posílat opravené tak uvidíme pokud vše výjde tak teoreticky už o víkendu zase lítám !! :D

Hlava mi přišla opravena ,všechno se zdá v pořádku boužel musím ještě počkat do konce týdne než mi přijdou nové dily z Part depotu :) Pak se uvidí jestli vše funguje jak má :D

17.7.-Opraveno najeto 150km ,všechno v pohodě o hodně čistčí zvuk bez nějakého cinkaní apod. jen musím ještě seřidit bohatost směsi :)

20.7-včera najeto dalších 170km ..boužel se mi povolilo to malé víko na karterech a vytekl olej ,štěstí že jsem na to přišel ještě když tam byl olej ...objednáno ..čekám

FakSanta (0) napsal 08.06.2015 v 19:53

To je otce :D já nekouřím a piju jen příležitostně :D

W.Geronimo (0) napsal 08.06.2015 v 14:32

me se líbí jak v garáží u oprav všichni Hulíně a chlastame mám to taky tak.

• GO motoru

Proč nepřidávám novinky o motorce? je to jednoduché ...Zase se opravuje :D teď už to je kompletní GO protože už nemám nervy.Důvod proč jsem začal? Po jedné projížďce (24.8.2015) -asi 300km jsem těsně před domovem slyšel

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015
  • Nová helma = ICON

Konečně jsem si koupil svou vysněnou helmu icon variant luck 13. https://www.youtube.com/watch?v=JFWvmwXmb1M Tak konečně mi přišlo číro z USA :) a musím říct že je to jeba :D

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.05.2015
    Uskutečněno: 24.05.2015
  • Vidlice

Udělal jsem repas vidlic : Olej (fork 5w panolin),gufera,stirací kroužky+ dorovnaní kopance na vidlici :)

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.03.2015