Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník FakSanta
Vloženo 28.1.2015
Aktualizováno 16.4.2016

Vloženo: 24.10.2015, Uskutečněno: 24.10.2015, Zhlédnuto: 14x

Proč nepřidávám novinky o motorce? je to jednoduché ...Zase se opravuje :D teď už to je kompletní GO protože už nemám nervy.Důvod proč jsem začal? Po jedné projížďce (24.8.2015) -asi 300km jsem těsně před domovem slyšel divný zvuk motoru...zastavil jsem a slyšel jsem takové chroustaní přibližně co 1sec. Už jsem nechtěl udělat stejnou chybu jako s hlavou motoru a proto jsem to hned rozebral.

Na co jsem přišel? Nikasil totálně vydřený na jedné straně (viz foto) + Píst už byl před smrtí ,ložisko na ojnici mělo vůli.

Takže motor se hned rozpulil všechno se vyčistilo.Včera (23.10.2015) mi přišla nová pistní sada(Wosner -kovaný pist) + nikasil + těsnění ,ještě čekám na to ložisko na ojnici ( za jedno jebnuté ložisko 1500 kč...partdepot...nechápu fakt)

Změna plánu,ložisko z part depotu jsem musel vratit protože při sundaní ojky z kliky jsme přišli na to že takhle ojka už nevydrží...musel jsem objednat novou,dneska přišla(10.11.2015) takže nakonec je z toho kompletní GO .

Více info napišu až bude motor zase složený a prví dojmy po nastartovaní s prakticky novým motorem .

16.1.2016 Jsem poprvé zkoušel vyjet na novém motoru :) Zatím šlo všechno v pohodě najel jsem asi 5km ale nechci víc zatím kvůli špatnému počasí .

• Nová helma = ICON

Konečně jsem si koupil svou vysněnou helmu icon variant luck 13. https://www.youtube.com/watch?v=JFWvmwXmb1M Tak konečně mi přišlo číro z USA :) a musím říct že je to jeba :D

Typ: Koupě
    Vloženo: 24.05.2015
    Uskutečněno: 24.05.2015
  • GO hlavy motoru !

Jedu jedu jedu...a z ničeho nic chcípne motor,už jsem věděl že je něco špatně nechtěl chytnout takže jsem to tlačil 4km domů,po rozebrání hlavy jsem přišel na to že domeček váčky nebo jak se tomu říká byl povolený a tím

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.05.2015
    Uskutečněno: 14.05.2015
  • Vidlice

Udělal jsem repas vidlic : Olej (fork 5w panolin),gufera,stirací kroužky+ dorovnaní kopance na vidlici :)

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.03.2015