Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Luca_69
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 8.10.2018

Příprava na tour po Skotsku, konec konektorování.

Vloženo: 04.05.2015, Uskutečněno: 04.05.2015, Stav tachometru: 32540 km, Zhlédnuto: 17x

Ráno po čárách.
ráno kdy by měli všechny čarodějnice ovzduším poletovat v podobě popela, kolem sedmé ráno, musel nějaký popel z extra jízlivé čarodějnice posednout naší psí slečnu, která je jinak „skoro“ vzor roztomilosti.
Začal útok psí artilerie, byl jsem napaden ze zálohy, zákeřně probuzen funěním do ucha, se současným připlácnutím psího ucha na má ústa. Asi si naše „roztomilá“ psí slečna Eliška chtěla poslechnout, jestli po večerní konektorové anabázi s Deauvillem ještě dýchám, či mi zabránit v zoufalém volání o pomoc.

Po probuzení a po krátké snídani, u které mi Eliška zdatně asistovala, jsem vzal do ruky golu, imbusy a klíček od motorky a šel jsem dokončit večerní práci. Vše jsem složil a po prvé od „konektorování“ jsem „zasunul“ klíček. Čtenář jistě pochopí, jak moc jsem byl zvědav na výsledek mého snažení, očekával jsem úspěch, protože opak by byl poněkud náročnější na finanční stránku věci. Klíčkem jsem otočil po krátké modlitbičce k sv. Kryštofovi. Palubka se rozsvítila, zabzučelo čerpadlo a milá prohnaně jízlivá červená „FI“ poklidně zhasla. Chvilka napětí jestli se opět nerozbliká a … a.. Nic. Takto vypadalo velice nadějně. Tak jsem vzbudil svou milovanou, která spala a místo mne objímala psí slečnu Elišku, která se tvářila, že mne vidí dnes poprvé a vlastně strašně ráda. Oblékli jsme se, a jeli jsme na testovací projížďku po Praze.
Je to už tři dny. Motorka se tváří jako kdyby se to nikdy nestalo. A proč taky ne, je to Honda, a ta se nikdy nepokazí. A já pomalu začínám věřit tomu, že se to vlastně nestalo. Je to rejže, co je v pohodě.

Dodatek ..Dnes je 11.5.2015 už jen 22 dní a vyrážíme. Hondička se tváří že je spokojená a já vlastně taky. Tak doufejme.

Ale já vím své..

A proto že mám pocit, že Vás s tím psaním už dlouho otravuji. Tak jen dodám, že jsem ještě vyčistil K&N filtr.

• babí léto

Tak máme před sebou poslední měsíce krásné sezony, které nám snad přinesoujestě pár krásných výletů. Zatím najeto 13 tis km. Za krásného počasí ve čtrnácti dnech projeto celé Skotsko až do severského města Ullapool.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Příprava na tour de Skotsko pokračování

A je to tady. O víkendu si spokojeně jedeme na sraz do Lipovce s tím, že mám velké kufry, a tím pádem jsou starosti typu „kam s tím“ zažehnány. A další víkend mám strach, že na „Tour to Scotish“ vůbec neodjedeme. Jednou

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Příprava na tour po Skotsku

Tak voděodolnou navigaci bychom měli, vyhřívané gripy taky, a brašny do integrovaných kufrů se mi upravují… jen by to chtělo ty velká víka na integrované kufry, abychom si sebou mohli vzít víc jídla a nějaké ty oblečky p

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.04.2015