Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník chilli33
Vloženo 17.3.2015
Aktualizováno 31.3.2015

Vloženo: 31.03.2015, Uskutečněno: 31.03.2015, Stav tachometru: 24700 km, Zhlédnuto: 4x

Znáte ten pocit, když sedíte v kanceláří a koukáte z okna jak je tam krásně a končíte až za x hodin? Musela jsem trochu narušit svoji jinak bezchybnou pracovní morálku a začít plánovat odpoledne. Bohužel jsem typická ženská a můj orientační smysl a zapamatování si trasy nestojí za nic. Tudíž musím jezdit s navigací, kterou jsem zatím neměla. Začalo lanaření kolegyně, aby vzala pejska a jela se mnou jako navigace a společník na cesty

Nakonec kolegyni napadlo, že bychom mohly jet na Okoř. Je to sice kousek, ale byly jsme časově omezené a stejně jsem si cestu užila. Nebylo moc aut tak si hned více užiji zatáčky, kde si zatím stále nejsem moc jistá.

Dorazily jsme a šly jsme se projít. Pejsek byl happy, že má takovou procházku a my že jsme na výletě. Bohužel jsme zjistily,že vstup je ještě zavřený tak jsme udělaly pár fotek a šli pomalu zpět. Při cestě zpět se nás chytl hodně zanedbaný pejsek. Kulhal na zadní packu a bylo vidět, že se o něho nikdo nestará. Bylo mi ho líto ale na druhou stranu vypadal srandovně, no posuďte sami Bohužel se nás chytl a my se bály o pejska kolegyně aby si něco neudělali, nebo aby od něho něco nechytl...

Chvilku jsme pobíhaly se psem před Okořem na louce a kochaly se. Pomalu se blížila 6tá hodina a musely jsme vyrazit zpět... Cesta nazpět utekla jako voda. Ale hned je lepší se domů vrátit po alespoň malém výletu než jen z práce domů a zase do práce. Těším se až bude možnost stále někam vyjíždět a na nové zážitky. Teď se nám počasí pěkně zkazilo tak jsem s bráchou alespoň vyměnila olej a filtry, aby se nám lépe jezdilo Přidělala jsem si držák na mobil a už mě ve výletech kromě počasí nic nezadrží

Kratasek (1) napsal 08.04.2015 v 21:09

Super!!

chilli33 (0) napsal 31.03.2015 v 12:31

Stále děsí návštěvníky Okoře zřejmě

Míra (211) napsal 31.03.2015 v 12:30

A jak dopadl opuštěný pejsek ?

• První projížďka

Plánování začalo, když jsem se koukala z okna na to krásné počasí a počítala minuty, kdy konečně vyrazím směr domů pro motorku. Díky kamarádovi jsme naplánovali výlet na přehradu Klíčava společně s nedalekou vyhlídkou Pě

Vloženo: 19.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015