Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník tanoz
Vloženo 6.3.2014
Aktualizováno 20.3.2020

Vloženo: 29.03.2015, Uskutečněno: 29.03.2015, Zhlédnuto: 11x

Tak jsem si pořídil intercomy, o kterých se tu najdou rozsáhlé diskuse . Někdy rady dobré a jindy no,... I tady v redakci se jim na chvilku věnovali . Po delší úvaze jsem usoudil, že do nich půjdu. Odolat necelým třem litrům za tři kusy se už nedalo a tak jsem poslal soudruhům z bývalého bloku za ostnatým drátem objednávku.
Zkrátka jsou doma, namontovány a odzkoušeny běháním po bytě a kolem baráku... Jako pacoši MUDr. Chocholouška jsme venku poletovali s helmami na hlavě. Největším oříškem bylo asi umístit samotný modul tak, aby se dala obsluhovat sluneční clona a zároveň nebyl až na konci helmy. Prvořadě jsem si je pořizoval hlavně kvůli pohodlí pro komunikaci s baťůžkem, mobilem a se synátorem. Jemuž pojedu příští týden pro GéeSo a tak jej brzy otestujeme i v praxi. Ještě mne tak napadlo to propárovat s autem. Půjde to? A jak daleko to dosáhne? No, zkusíme to až pojedem pro tu mašinu. George si ještě musí rozšířit papíry na A2 a tak ji vezu já a on mne doprovodí plechovkou.
Co asi bude jak psali i v redakčním testu trochu problém je ovládání těch mini tlačítek v rukavicích. Taky jsme přišli na nějaké potíže s přepínáním mezi jezdci. Nějak se nedá přepínat libovolně. Pokud se dva přestanou bavit, tak musí jeden z nich ukončit hovor zmáčknutím tlačítka na kterém jsou spárováni. Jinak se na ně nemůže připojit další jezdec. Možná děláme něco špatně, ale zatím je to prostě takhle.
Ovšem pro snazší orientaci jsme si udělali kartičky, kterou si baťůžek může třeba nalepit řidičovu zadní stranu helmy a řidič třeba na nádrž.

• O vánocích... :)

Letošní vánoce jsem byl bohužel již prakticky třetí měsíc marod. +o( (u) A jak jsem byl tak odkázán na dokupování dárků po netu, lehce mi cinkli o nosík doslova tři oříšky pro Popelku. B-) Ano, je to tak! Tentokrát

Vloženo: 22.01.2019
    Uskutečněno: 02.01.2019
  • Prolet za skákáním a grilováním

Je neděle 6. 8. 2017 a já se chystám na letiště. Plechovku nechám tentokráte odpočívat. Po opravdu dlouhé pauze vytahuji z garáže svoji Deauvillku. Je fajn, že mám štít dole (si jen tak bezděčně zamelu kdesi v hlavě) a o

Vloženo: 07.08.2017
    Uskutečněno: 06.08.2017
  • Servis

Tak mám provedenou kompletku. Seřízení ventilů, výměna všech filtrů, výměna olejů v tlumičích, motoru a kardance a nové svíčky. Holka teď šlape jak víno. :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.12.2015