Yamaha FJR 1300 (2008)

Vlastník Josef_FJR
Vloženo 17.6.2013
Aktualizováno 21.11.2015

Vloženo: 01.01.2015, Uskutečněno: 01.01.2015, Stav tachometru: 70000 km, Zhlédnuto: 11x

Tak jsem letos ukončil sezonu 28.11. převezením motorky do Motospeed Yamaha Chomutov, kde bude přes zimu v suchu a teple. Na tachometru je cca 70 tisíc km, což znamená, že jsem za dvě sezony najel 30 tisíc km. Je docela legrace, když čtu inzeráty, jak sem někdo vozí motorky z Německa, které mají po 6-ti letech najeto úžasných 18 tisíc km >> Němec si určitě takovou motorku kupuje. aby ji chodil leštit do garáže (o Italech, kteří mohou jezdit 10 měsíců v roce ani nemluvě) Ale nebudu tady "střílet do vlastních řad", proto to nepíšu...
Je pro mne po těch kilometrech sranda si číst, co jsem psal loni úplně na začátku - letos souhlasím hlavně s tím, že k ní mám pořád obrovský respekt a pokoru a u toho asi zůstanu - ona si to holka vážně zaslouží
Když už se ohlížím za uplynulou sezonou, byl jsem s Juniorem na "chlapské dovolené" v Chorvatsku (přidám sem pár fotek) letos ještě na jedné motorce >> příští rok, tedy vlastně letos už to pojedeme každý na své .
Přeju všem klid a odpočinek na následující cca 3 měsíce, než na to znovu sedneme .

• konec sezony 2015

Konec sezony 2015: letos 10 tisíc km, celkem tedy za 3 sezony najeto 40 tis. km. Je sranda teď, po třetí sezoně číst své "první dojmy" a text z prvního roku ;-) Letošní sezona byla bez delší cesty k moři, na druhou str

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.11.2015
    Uskutečněno: 21.11.2015
  • 1. motodovolená - Chorvatsko 2013

Tak máme za sebou svou první velkou motodovolenou. Vyjeli jsme v pátek 28.6. na Balaton, kde jsme v Balatonfüredu hodili "mezipřistání". Bylo to téměř na polovině cesty a už jsme tam byli, tak jsem si to chtěl zopáknout

Typ: Dovolená
    Vloženo: 14.07.2013