Kawasaki KLE 500 (2003)

Vlastník Stefek
Vloženo 5.7.2014
Aktualizováno 16.8.2015

Vloženo: 01.09.2014, Uskutečněno: 25.08.2014, Stav tachometru: 40750 km, Zhlédnuto: 1x

Motorka byla dána do pucu, pěkné počasí a má slovenská část rodiny mě zatoužila vidět. Bratránek vlastní africu, říkám si proč nedojet:). Ze severní Moravy mě do Bojnic čekalo podle strejdy googla 270 km. Jelikož mají slovenští bratia drahý benzín, chtěl sem natankovat těsně před hranicema. Na nádrž bych dojel - dojezd cca 350km (není to moc ale ani málo) ale nechtěl sem to pokoušet. Naložit věci, nářadí, voltmetr, prostě coby kdyby :)

Neděle...hnusně, odkládám na pondělí. Počasí se ráno na mě směje. Cesta ubíhala v klidu, po 57 nebylo kde bloudit. Dokonce i bratři na Slovensku byly ohleduplní. Nový topspeed, ujela mi ruka a koukám objíždím kamion a ručička se šplhá ke 160...jajks:) turistické plexi sice rozhání jakž takž vzduch nade mě, ale co je moc je moc.
Úterý středa propršela...chudák kawa pod plachtou.
Čtvrtek...Jedu do Levic...100km pohoda jazz, kontroluju světla blinkry, levý přední nebliká...kuš...otevírám sklíčko a koukám že objímka je jeden velký kus rzi :)...no nic v moto oblečení, peču se a dělám bypass, ještě že sem měl kus káblu...jéé vono to bliká:) tak šup ať se ochladíme. Bratránek překvapen, neutrhne se z práce, večer jede s rodinkou do Chorvatska...prodloužený víkend...státní svátek...no nic, loučím se a mířím směr Štůrovo, vééélký nádhern most přes Dunaj, počasí drží...zastavuji po cestě a kochám se krajinou. Dávám se do řeči se dvěma maďary cbr125 aprilia 125 2t...no kluci nejsou moc povídavý...loučím se a mířím opět do Bojnic za rodinkou. Za čtvrtek přibylo cca 350km.
Pátek...počasí dobré mířím opět do hor...270km stejnou cestou zpátky.

Kawinka celou dobu držela, až na blinkr pohoda, jednou sem stříkal řetěz, preventivně. Trošku mi ubyla chladící v nádržce, ale popojíždění ve městech a teplé dny jsou na vinně:) Olej necedí spotřeba se drží pod 4l/100

• mitas e07

Tak jsem se konečně dočkal. Udělal jsem si čas usporil peníze a koupil novou papučku na zadek. Typem v pneuservisu pohodar. Pokecal zasmali jsme se a ja po pul hodině odcházel s vyváženým zadním kolem a novou pneu na něm

Vloženo: 13.05.2015
    Uskutečněno: 13.05.2015
  • Papučka

Ve čtvrtek mi dovezlo PPL novou Mitasku, testuju E-08 na předek (četl jsem rozporuplné recenze - ale musím to otestovat sám) nasazena byla při -39796 tak jsem zvědavý jak dlouho vydrží :)

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 22.08.2014
  • Dokonáno

Konečně zpátky domů, 14 dní v lese bez vůně benzinu má svoje kouzlo, ale ne letos a ne pro mě. Dojel sem domů, volám Mirečkovi, ok jsme dohodnutí na neděli. V neděli se budím, snídám a otevírám s rohlíkem v puse garáž. T

Vloženo: 22.08.2014
    Uskutečněno: 22.08.2014