Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník Outmiss
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 5.8.2014

Vloženo: 04.08.2014, Uskutečněno: 10.04.2013, Stav tachometru: 17000 km, Zhlédnuto: 3x

Už při servisu v roce 2012, mi bylo řečeno, že se musí zkontolovat stav vidlic a válců. Nastal čas a "hurá" do servisu. Oprava netrvala dlouho a stejnak nebylo počasí abych musel litovat, že moto není doma Při vyzvednutí jsem byl velice překvapen na co pan Tomiška narazil. Pozitvní zpráva, že vidlice ještě v klidu vydržej další sezonu, ale ta horší zpráva byla, že jsem měl zatopenou svíčku díky špatnému těsnění. Takže následovalo přetěstnění + výměna obou svíček. Ještě se musela měnit řetězová sada, takže jak jinak než zlatá DID

• Hokus pokus

S budoucím švárou na pivu, také motorkářem (yamaha r1), jsme debatovali o našich strojí a že bychom jsme se mohli projet. Řikám proč ne, tak pojedeme na letiště a naučíš mě jezdit po zadnim! Slovo dalo slovo a druhý den

Vloženo: 05.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Konečně lepší zvuk

Konečně nastala chvíle kdy moje kawa změní zvuk!! :-DD Dlouho jsem hledal jakej laďák zvolit. Nejdřív jsem váhal kvůli ceně pak se mi nelíbil zvuk, no bylo to dloooouhé rozhodování :-) Nakonec jsem se rozhodl, ne pro no

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014
    Uskutečněno: 22.04.2014
  • S kámošem a batůžkem na delší trase

Konečně David dostal "propustku" :D a mohlo se vyrazit svižným tempem. Jablonec - Černá studnice - Maršovice - Pěnčín - Železný brod - Malá skála, kde jsme dohadoval kam dál nakonec padla řada na Pekelné doly, takže otoč

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012