Suzuki DR-Z400E (2008)

Vloženo 14.10.2013
Aktualizováno 20.4.2015

Ukončení srovnávání

Vloženo: 21.07.2014, Uskutečněno: 21.07.2014, Zhlédnuto: 31x

DR-Z Ečko už mám jakýsik ten pátek a už jsem byl i v neznámém terénu. Ečko je jasně s těch co jsem měl nejlepší a to ve všem dohromady. Když se to nakouskuje, tak podvozek mi nejlípe seděl na Sku, motor mělo nejlepší DR Ečko je dost těžké, čekal jsem, že bude lehčí. Když jsem viděl kolik je na váze, tak jsem nechápal. Je o 10 kg těžší než XR. Ale za jízdy to nejde poznat. V rychlejších výjezdech svým výkonem a podvozkem (sametově naladěný na mě) nepociťuji žádnou slabinu. Ečko se neskutečně krásně vodí, jak ve výjezdu, tak v technických pasázích Nemám co bych mu vytknul prostě. Tahle motorka mě neuvěřitelně nadchla a krom toho, že nemá papíry patří 100% do mých rukou. Navíc jezdecky už jsem taky asi trošku pokročil a Ečko mi ještě pořádně neupadlo, takže jsem se naučil i dost dobře vysedat, tak abych nemusel moto pokládat... Ečko je doslova něco mezi (ostrou/tupou) Je těžká jako tupá, ale výkonná jako ostrá (jde spíše o tem počáteční odpych z volnoběhu, který má díky akcelerační pumpičce). Jo jediné - jsou asi hódně otevřené prsíčka. Už sem se dostal do situace, kdy jsem se nevlezl mezi stromečky v takové úzké cestičce technické...
DR mě naučilo vše co jsem do začátku potřeboval a nemohl jsem si vybrat lépe. XR (pověstný traktor) moc mi nesedlo, DR byl větší traktor. Bylo moc vysoké a moc jsem z něj padal. Prostě dobrá motorka, ale nesedla mi moc i když jsem na tom vyjel hodně.
DR-Z S super motorka, protože mi nejvíce seděl podvozek, ale těžiště mělo žalostně vysoko, nahovno se zvedala, váha stejná skoro jako u Ečka
DR-Z E Připadám si jako na ostřejších DR 350, jenom ten podvozek by mohl být ještě o trošičku měkčí a mohla by mít traktorový motor jako DR 350, ale jako DR 350 mi prostě tato motorka naprosto sedla, takže se u mě nějaký ten čásek ohřeje.

Co bych měl totiž vybírat dále? Tupé už jsem vyčerpal a jsem napůl cesty u ostrých, kterých se zatím štítím, prostě je nechci. Ale jak půjde čas, tak u nějaké ostré kurvy skončim, tak jak tak (bohužel ). Sám jsem zvědavý co to nakonec bude...???

• instalace doplňků 2

Myslel jsem si ,že se to bude táhnout hodně dlouho, protože udělat kryt pod motor vyžaduje sehnat materiál, doma nařezat/napasovat a nechat někde zavařit a nakonec ho nainstalovat. Matroš jsem jaksik poscháněl po kouskác

Vloženo: 09.12.2013
    Uskutečněno: 09.12.2013
  • Druhá vyjížďka

Proběhl druhé test v Nedomácím prostředí! Ten den se moc nedařilo. Pod haldou listí se skrývali šutry a klacky a pneu C-12 stímto měla problém oproti XT754, která ten den ovládla. Poznal jsem, že C-12 je super prostě v s

Vloženo: 26.11.2013
    Uskutečněno: 26.11.2013
  • Instalace doplňků

Takže mi v objednávce přišla vata do výfuku. Odvzdušňovací ventilky a počítadlo MTH. A samozřejmě jsem nainstaloval výztuhy chladičů a změnil jsem převod z 14/47 na 14/51 a dodělal gumové kryty rámu a plastů v místech kd

Vloženo: 12.11.2013
    Uskutečněno: 12.11.2013