Kawasaki KLE 500 (2006)

Vlastník Mardug
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 30.9.2015

Vloženo: 02.05.2014, Uskutečněno: 02.05.2014, Stav tachometru: 20000 km, Zhlédnuto: 7x

Nakonec montáž padáků takový oser nebyl, i tak jsem si musel povolat věrného motokamaráda, aby zaasistoval. Jinak vzhledově se motorka proměnila, rozšířila, dokonce jsem si na padáky dal menší brašničky na nářadí atd...

Další kapitolou je výroba podpěr pod brašny. Svařoval jsem nerez svářečkou u které mě bylo tvrzeno že to nejde - no šlo to ...kvalitu svárů komentovat nebudu, ale první cesta s brašnama potvrdila jejich odolnost. Co se stane když s tím padnu, zůstává otázkou, která snad nebude zodpovězena.

Plus jsem vyměnil těsnění na radiátoru, pod kterým teklo, vše ok.
Další na řadě je vytahané plynové lanko, snad bude stačit dotáhnout u karburátoru.

Foto brzy dodám.

• Údržba po letní sezóně.

Úrodné léto a spousta najetých kilometrů. Na dovolené jsem na motorce při offroudění provedl první defekt - naražený svod, který se odrazil od hlavy válce -motorka dostala tuning a řvala jako prskolet. Svod je prohnu

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.09.2015
    Uskutečněno: 30.09.2015
    Tachometr: 32000km
  • Probuzení ze zimního spánku.

Po zimě bylo třeba udělat řadu věcí. Přední brzda - Odborná konzultace přinesla zajímavé zjištění - třmen je z jedný strany zatuhlý a kotouč má v sobě brutální drážky. Na bazaru jsem za 1500 sehnal nový z KLE rok 9

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.05.2015
    Uskutečněno: 21.05.2015
  • Hotové plexi + nové pneu

Samotná výroba plexi byla zajímavá a moc jsem nevěřil že se to povede, a už vůbec ne na první pokus. Výsledek je na fotce, myslím že to nejní špaténka, když je štít namontovaný na motu, tak ani není vidět že na formě nes

Vloženo: 09.07.2014
    Uskutečněno: 09.07.2014