ČZ 125/476 (1975)

Vlastník droid
Vloženo 10.4.2014
Aktualizováno 13.10.2015

Vloženo: 27.04.2014, Uskutečněno: 26.04.2014, Zhlédnuto: 12x

Tak sme (já a ten peklostroj) včera nakupovali co bylo potřeba. Burza byla na letišti u Velké Dobré, což je tak 10 minut jízdy od domova. První hoďku bylo jen tak čumění na ošuntělé díly z 40 let starých strojů. Z domova jsem měl připraven seznam co by bylo potřeba dokoupit a hlavně ceny, za které se normálně daný kus prodavá. Byla to pro mě již třetí burza a prodávající jsem si rozdělil takto.

Překupníci kokoti
Tito lidé koupí ve velkém nové díly a za směšný peníz prodávají třeba se 100% marží nicnevědícím dědečkům. Takovým lidem nasrat na ruce uprostřed pouště.

Pojízdné obchody
Těchto bývá pár. Zpravidla nakupuji u moto ustí (oranžový kamion). Prodávají za nižší ceny než na internetu a ještě vám to dovezou přímo pod nos. Super chytrý pán dodá jen na náladě

Dědové s bordelem
Zajímavá sorta pánů, kteří v kůlně seberou ten největší bordel a když se zeptáte co to stojí, odpoví s největší pravděpodobností ... třeba stofku. Rozhodně nechtějí nic vydělat ... spíše se zbavit krámů.

Montéři
Další z druhů motorkářů, kteří kolikrát na burzu přivezou méně věcí, než odvezou. Mívají menší výběr, výborné znalosti a pramalý smysl pro humor.

Já pořídil brzdový spínač (starý se rozpadl cca 10 hodin po STK) 90,-, gumu stupačky přední pravou (předchozí majitel nechal jednu černou a druhou šedivou ... hrůza) 80,-, 2 gumy zadních stupaček 45,-, gumu na řadící páku 30,- (stará odpadla kdesi mezi vesnicemi Smečno a Třebichovice) a oba držáky předních stupaček (dej jim bůh věčnou rovnost) 40,-

Vičko jsem nesehnal, tak budu muset koupit nové. Pořád musím za jízdy povolovat nádrž a upoštět podtlak.

Tlumiče zadní jsem koupil dva ... jeden za stofku. Uvidíme jak podrží olej.

Štítek kvůli byrokracii.

Celkově to dopadlo dobře pro mě a špatně pro peněženku.

• Prokletá elektrika ČZ

Dámy a pánové Ten ohavný přístroj mě zase nechal pryč od domova ... dvakrát! Poprvé se tak stalo cca 10 km daleko, kde se zapalování rozhodlo odejít na dovolenou, sbalilo se a za boha nechtělo zapalovat. Ani po hodině

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.07.2014
    Uskutečněno: 21.07.2014
  • Další série závad

brý den pánové Tak máme po burze a všechno je namontováno. Onehdá včera jsem jen tak náhodou chtěl jet do práce, když jsem si na konci ulice všimnul , že mám trochu prázdný kolo a že mi to jde trochu do smyku. Existov

Typ: Oprava
    Vloženo: 06.05.2014
    Uskutečněno: 06.05.2014
  • Oprava

Takže abych začal tam, kde se začínat má. Na začátku to bylo 16.5.2013 kousek za Slaným. Přivezl jsem peníze a s kamarádem odvezli mojí novou lásku. Bohužel dnes ani nevím co jsme to přivezli, ale v TP bylo napsáno ČZ 12

Typ: Koupě
    Vloženo: 10.04.2014