Hyosung Comet GT 650 R (2005)

Vlastník sicherecka
Vloženo 15.9.2012
Aktualizováno 31.7.2016

Vloženo: 22.04.2014, Uskutečněno: 21.04.2014, Stav tachometru: 18438 km, Zhlédnuto: 14x

Člověk by si pomyslel, že když bylo v únoru tak báječné jarní počasí, že tento stav vydrží i přes to opravdové jaro. Ale tak nějak je pořád spíš škaredě. Rozhodně o víkendech a ve dny, kdy bych měla čas se někam projet. A Velikonoční pondělí je úplně nejvíc nejlepší den na vítr a možný déšť.
Po všech možných úvahách na téma jet - nejet, jsem se přiklonila k variantě jet! A tak sem opět vyrazila na jih, tam, kde to trochu znám, i tam, kde to moc neznám. Dokud jsem jela do Pohořelic, bylo všecko v pohodě. Pak to taky bylo relativně v pohodě.
Když už člověk jede někde na výlet, nechce se táhnout celou dobu po velkých cestách. Ovšem někdy bych udělala líp, kdybych se po nich táhla. Rozpadlý klášter či co v Dolních Kounicích už měl výt takovým tím varovným znamením.
Ač byl průjezd opuštěnou krajinkou velmi příjemný, tak po cestě, která byla spíše v příkopě, se mi nejelo zrovna nejlépe. A po spatření cesty, která vede do Hlíny, jsem musela upustit od původních plánů. Holt když to tady člověk nezná, trasu občas nevychytá. Ale já mám nějaký speciální talent na vyhledávání skoro off - roadových tras. Do Modřic sem to nějak přetrpěla, ale další kolo si už na tomto úseku dávat nemusím.
Posledním checkpointem byly Jinačovice, kde sem dostala na prdel, abych byla zdravá :).
Tož doufám, že se kluci brzo vrátí z dovolené, ať mi zas ukažou pro změnu něco pěkného :).

• Okolo Křivoklátska

Po dlouhé době zase na motorce. A poněkud horko :-). Do Berouna opět kus po dálnici. Asi nikdy tam nedojedu po vedlejší... Cestu ze Zdic do Rakovníka doporučuju všem. Sice úzké, klikaté, jeden hodně střídá 1/2 a ano, př

Vloženo: 24.06.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017
    Tachometr: 20455km
  • První jarní

Je tu nová sezóna a s ní přichází i čas na nové zápisky. Nějaký rok jsem tu nic nenapsala, tudíž je potřeba to napravit. Loni už jsem okolo Prahy nějaký ten výlet podnikla, takže jsem se na první jízdu vydala jedním ze

Vloženo: 01.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
    Tachometr: 20320km
  • U strýce Františka a na Hradišťku

Konečně sem se v Brně dočkala hromadného výletu! :) A tak sme vyrazili z Tuřan důle do ,,legendární krajiny Bobulí". :-) Fakt je tam krásně. Od Strachotína začíná ta správná koukaná, cesta se táhne přes Nové Mlýny do Vě

Vloženo: 22.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014