Hyosung Comet GT 650 R (2005)

Vlastník sicherecka
Vloženo 15.9.2012
Aktualizováno 31.7.2016

U strýce Františka a na Hradišťku

Vloženo: 22.04.2014, Uskutečněno: 05.04.2014, Stav tachometru: 18302 km, Zhlédnuto: 20x

Konečně sem se v Brně dočkala hromadného výletu! :) A tak sme vyrazili z Tuřan důle do ,,legendární krajiny Bobulí". Fakt je tam krásně. Od Strachotína začíná ta správná koukaná, cesta se táhne přes Nové Mlýny do Věstonic, u Pavlova sme nabrali zbytek posádky a vyrazili směr Mikulov. Tam sme se moc neohřáli, poněvadž je třeba vidět ještě spoustu věcí :).
Třeba Klentnici, Věstonice podruhé, Strachotín podruhé , vyhlídku ve Strachotíně poprvé :) a jelikož bylo docela brzy, vyrazili jsme ještě na vyhlídku do Zaječí. A poněvadž bylo ještě pořád brzy, pokračovali sme ještě na Hradištěk. Tam sme strávili několik pěkných větrných chvil, tentokráte s nulovým výhledem, ale to nevadí, stejně tam bylo fajně, jako dycky.
No a jaro není ještě tak úplné jaro ... večer přituhuje a je třeba vyrazit dom. Při návratu mě ještě stihl nepatrný deštíček, abych toho neměla zas až tak málo, ale výlet byl završen úspěšně v garáži :).
Jižní Morava je vážně skvělá!!! :)

• Okolo Křivoklátska

Po dlouhé době zase na motorce. A poněkud horko :-). Do Berouna opět kus po dálnici. Asi nikdy tam nedojedu po vedlejší... Cestu ze Zdic do Rakovníka doporučuju všem. Sice úzké, klikaté, jeden hodně střídá 1/2 a ano, př

Vloženo: 24.06.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017
    Tachometr: 20455km
  • První jarní

Je tu nová sezóna a s ní přichází i čas na nové zápisky. Nějaký rok jsem tu nic nenapsala, tudíž je potřeba to napravit. Loni už jsem okolo Prahy nějaký ten výlet podnikla, takže jsem se na první jízdu vydala jedním ze

Vloženo: 01.04.2017
    Uskutečněno: 01.04.2017
    Tachometr: 20320km
  • Velikonoční vyjížďka

Člověk by si pomyslel, že když bylo v únoru tak báječné jarní počasí, že tento stav vydrží i přes to opravdové jaro. Ale tak nějak je pořád spíš škaredě. Rozhodně o víkendech a ve dny, kdy bych měla čas se někam projet.

Vloženo: 22.04.2014
    Uskutečněno: 21.04.2014