Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník tanoz
Vloženo 6.3.2014
Aktualizováno 20.3.2020

Vloženo: 13.04.2014, Uskutečněno: 12.04.2014, Stav tachometru: 139 km, Zhlédnuto: 5x

Tak zas krásný den za námi. Na zahrádce posekáno, dřevo z trávníku uklizené a my si za odměnu vyrážíme na zmrzlinu. Opět já, můj baťůžek a George na své stopětadváce. Výchozí bod je úřad v Drahotíně. Valíme poklidnou jízdou zpočátku "JéZetDáky" rozmlácenou obecní spojovačkou do Mutěnína (malá obec na okraji Českého lesa). Pak příjemně klikatou a hladkou silnicí přes Hostouň směr Bor. Jen v Borku si to přejíždíme "kšandou" ze sto devadesát pětky na dvoustovku. Malá zastávka v Boru na snad nejdražší benzínce co jsem kdy navštívil (36,9/l) napojit naše oře a hurá po dlouhých rovinkách šest set pětky směr Stříbro. Tam máme zálusk sednout na terásku v prosluněném jaru a dát si zmrzku s kávou. Jenže baf... Ve Stříbře chcíp pes. Na náměstí postávalo pár potřebných, okus dál se bavili dvě děvčata a jinak nic. Žádná cukrárna, nebo kavárna, kde by se dalo příjemně posedět. Sjíždíme tedy z náměstí směr Stod v naději, že se něco vyloupne a my si pohodlně zaparkujeme a posedíme. Jenže kde nic, tu nic. Tak se stalo, že pomalu ukrajujem jednu zatáčku za druhou z dvě stě třicítky až do Stoda. Těšil jsem se tam na příjemné posezení ve stylově zařízeném penzionku U Matyáše. No, nevím, co je dnes za den. Venku ještě docela příjemné teplo, ale terasa už nefungovala. Uvnitř si nás dobře 15 minut všímala jen "moucha ve svetru", ale pro obsluhu jsme byli neviditelní. Nic naplat, začíná se smrákat a my jsme vyrazili jen tak nalehko oblečeni do motorkářských hadrů. Vyrážíme tedy ještě na poslední pokus něco pojíst směr Horšovský Týn. Ve Staňkově nás ale zlákala cesta přes Koloveč na Kanice, Chrastavice a Domažlice svými zátočinami. A tak jsme se doklikatili až do Chodské metropole. Na náměstí to pojistila pizza od Makiho a v poklidu jsme si při ukusování té dobroty prohlédli ještě nabídku tamní cestovky. Pak už hurá směr domov. Na závěr jsme si ještě vychutnali pár příjemných zátočin na sto devadesát pětce. Pak už jen při kávě ve vyhřátém pokojíku pozorovali západ slunce.

Mě většinou ukazoval počítač spotřebu kolem 3,2 l/100km a dlouhodobá je 4,5, ale víte, jak je to s tím počítačem.

Georgovi to zdláblo jen 3,2 litru. Cž odpovídá tak 2,5 l/100km Příjemné...

• O vánocích... :)

Letošní vánoce jsem byl bohužel již prakticky třetí měsíc marod. +o( (u) A jak jsem byl tak odkázán na dokupování dárků po netu, lehce mi cinkli o nosík doslova tři oříšky pro Popelku. B-) Ano, je to tak! Tentokrát

Vloženo: 22.01.2019
    Uskutečněno: 02.01.2019
  • Prolet za skákáním a grilováním

Je neděle 6. 8. 2017 a já se chystám na letiště. Plechovku nechám tentokráte odpočívat. Po opravdu dlouhé pauze vytahuji z garáže svoji Deauvillku. Je fajn, že mám štít dole (si jen tak bezděčně zamelu kdesi v hlavě) a o

Vloženo: 07.08.2017
    Uskutečněno: 06.08.2017
  • Servis

Tak mám provedenou kompletku. Seřízení ventilů, výměna všech filtrů, výměna olejů v tlumičích, motoru a kardance a nové svíčky. Holka teď šlape jak víno. :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.12.2015