Yamaha XV 750 Virago (1993)

Vlastník TiborTeam
Vloženo 15.8.2011
Aktualizováno 7.9.2014

Vloženo: 25.01.2014, Uskutečněno: 01.07.2013, Zhlédnuto: 15x

Nejsem žádný spisovatel ani tester přileb ale dost často diskutované téma na fóru jsou přilby na choppra.
Držím se taky zásady, že nemusím kupovat to nejdražší ale neberu ani to nejlevnější. Přitom se držím zásady co chci a co budu chtít např. za 2 roky.
Stejné to bylo i s přilbou. Tu jsem kupoval asi týden po motorce.
Takže návštěva MaxMoto Opava a moje přání, přilba na choppra
Ideální otevřená, sluneční clona, možnost časem doplnit intercom, a hlavně né drahá
Volba nakonec padla na Airoh J-109
Zkušenosti: spokojenost ... trošku hlučná ve větší rychlosti, ale málokdy jezdím 150 Baťůžek má integrálu NOX N101 (chybička se vloudila) a neměnil bych. V létě v horku je lepší otevřít štít a jezdit na sluneční clonu.

Update 2013 - Intercom Interphone F4XT
A pro tohle se oplatilo šetřit a nakupovat v Polsku
Tohle zařízení není potřeba představovat ...
Jenom co jsem četl tady na fóru, že zaaplikace do přilby je otázka půl hodiny, tak já aplikoval 2 hodiny

lesapan79 (0) napsal 01.02.2014 v 20:29

Ahoj, která z těch dvou helem je méně hlučná? Píšeš že Airoh J-109 při větší rychlosti je hlučnější. taky nejezdím 150 ale jak je to s hlukem kolem té stovečky? Jak se chová ten interkom při rychlosti kolem té stovky v tvé helmě? Jsi dobře slyšet? Ještě se zeptám kolik jsi za něj v polsku dal? Dík za odpověd

• Techinfo

Postupným servisem sbírám některé tech. informace. Obsah nádrže 14.5 L z toho rezerva 2.6 L Motorový olej: Množství i s filtrem : 3.1 L Výměna pouze oleje : 3.0 L Olej přední vidle : 3.96 dc (samo. v jedné)

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.03.2014
    Uskutečněno: 12.03.2014
  • můj deníčku ... :-)

Budu muset sepsat co vše bylo opraveno a přidáno ... zatím jsem to nestihl B-) Jenom co mě napadá, tak běžná údržba jako je olej, filtry, pneu, aku, žárovky, tankování :-) až po kufry, plexi, držák navigace, atd ... a

Vloženo: 20.01.2014
    Uskutečněno: 20.01.2014
  • Přední pneu.

V dubnu jsem jel na STK, vzorek na předním pneu jsme našli :-D zatrub, zablikej, zkontroloval čísla, přelepil nálepku, hotovo. Tak jsem opět domluvil servis v Moto-AV Bílovec na výměnu přední pneumatiky DUNLOP 100/90 r

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.01.2014