Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 10.11.2013, Uskutečněno: 10.11.2013, Zhlédnuto: 3x

Dnes to bylo, jak řekl jeden účastník dnešního výletu, setkání veteránu z Dakaru po 20letech
Vyjeli jsme se projet já Elefant 750 rv 94, DR650 rv90 a DR800 BIG rv 92
Dnešním hlavním cílem bylo najít Sovětskou raketovou základnu na Libavé.
Vydali jsme se z Dolního Benešova a jeli po vedlejších cestách směr Slezská Harta. Kousek za Opavou jsme našli starý mlýn u kterého jsme si udělali pár fotek. Pak jsme jezdili v okolí Slezské Harty, Budišova nad Budišovkou, kde jsme si dali něco k jídlu a projeli jsme si i trochu v terénu na Libavé, kde se nám podařilo najít bývalou Sovětskou raketovou základnu, kde měli rusové údajně dokonce jaderné hlavice. Zajeli jsme si i do bývalé obce Staré vody, která byla kvůli vojenskému prostoru srovnaná se zemí. Zbyl zde jen kostel, který sověti využívali jako muniční skladiště. Ještě jsme navštívili Královskou studánku a vyrazili jsme směr domů. Někde před Budišovem nad Budišovkou jsem zjistil že mám defekt na předním kole, zkoušel jsem dofoukat kolo na benzínce, opravit ho sadou na lepení, ale nic nepomohlo a tak jsem musel jet 40km s prázdným kolem. Naštěstí jsme dojeli v pořádku Poslední letošní vyjížďka byla parádní, jen ten defekt zamrzel, ale taková drobnost mi přece mi to nezkazí náladu
Najeto 170km

Hery22 (20) napsal 11.11.2013 v 17:27

pozdravím

istonbike (2) napsal 11.11.2013 v 17:04

Nádherný výlet na parádních strojích ...pozdravuj Igora

ivosmoto (0) napsal 11.11.2013 v 08:40

listopadová motoromance

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016