Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 15.03.2014, Uskutečněno: 15.03.2014, Zhlédnuto: 4x

Dnes jsem si udělal menší výlet po prajzsku a kousek za polské hranice do vojvodství Slezského.
Cílem bylo najít nějaké pozůstatky z doby kdy tento kraj patřil Prusku, později Německu.
V Kobeřicích jsem navštívil památník obětem 1. a 2.sv. války. Zajímavostí je, že u obětí 1.sv. války je označeno i místo úmrtí a to je ve velkém množství ve Francii, což je tím, že zde bylo Německo které bojovalo na západní frontě, zatím co zbytek ČR patřil pod Rakousko které bojovalo na frontě východní.
Dále zde můžete vidět už značně zchátralý dům s nějakým německým nápisem.
Pak jsem pokračoval do Polska do Samborowic, kde jsem si vyfotil německý pomník s rytířským křížem.
Poté jsem jel zpět do ČR a před Sudicemi jsem si zajel trochu projet po polní cestě.
Enduro vložku jsem si udělal ještě před Kobeřicemi, kde jsem si zajel ke kamenolomu

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016