Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 20.03.2014, Uskutečněno: 20.03.2014, Zhlédnuto: 3x

Dnes je první jarní den a protože bylo nádherné počasí, tak bylo jasné, že si někam musím zajet.
Jako hlavní cíl jsem si vybral PARK HISTORYCZNY WŁODZIENIN, který se nachází nedaleko v Polsku.
Jel jsem přes Sudice, kde jsem se zastavil u staré Německé školy.
Dále jsem jel přes Třebom, kde jsem překročil hranice do Polska. Hned v Kiertzu se mi podařilo na chvilku zabloudit, to je tak, když jezdíte bez navigace i bez mapy .
U Nové Cerekwie jsem si vyfotil železniční viadukt.
Pak jsem se vydal do Wojnovic, kde jsem slyšel, že je docela strašidelný kostel z hřbitovem. Ale strašidelně mi přišla celá dědina, byla taková neudržovaná, rozpadlé stodoly a JZD a celkově na mě zanechala docela negativní dojem (později jsem zjistil, že zde během 2.sv. války 7x prošla fronta). Byl jsem zde pro místní atrakce, asi tu moc cizích lidí nejezdí. Když jsem dojel k tomu kostelu, tak jsem si vážně připadal, jako v hororu, nechtěl bych tu být přes noc .
Pak už jsem se jel do Wlodzienin. Navštívil jsem zde kostel, který je přestavěn na rozhlednu a válečné zákopy a pak se pomalu vydal směr ČR. Před obcí Dzbaňce jsem našel památník nějakému sovětskému vojákovi.
Další krátkou zastávkou byla u cedule u obce Wodka . Wodky jsem se nenapil, protože alkohol za řídítka nepatří a jel jsem dál.
Cesta přes ospalé polské vesnice ubíhala rychle, byli vidět jen důchodci sedící před domy, občas nějaký zemědělec projede v traktoru, nebo ho u cesty opravuje.
Pak už jsem jel přes Opavu domů. Byl to sice krátký, ale fajný výlet.
Najeto něco do 100km

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016