Cagiva Elefant 750 (1994)

Vlastník Hery22
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 19.4.2024

Vloženo: 24.09.2013, Uskutečněno: 24.09.2013, Zhlédnuto: 1x

Včera mě kolega -Jandys- vytáhl na krátký výlet.
Normálně bych o takové malé vyjížďce tady nepsal, ale pro mě to byla první jízda v terénu, v bahně a zažil jsem taky první brodění
Pro zkušené bahňáky by to byla nejspíš nuda, ale pro mě, který tohle zažil poprvé to byl fakt křest ohňem
Já původně slona nikdy na takovou vyjížďku tahat nechtěl, já ho chtěl jen na výlety a cestování, ale asi si občas takhle ještě zajedu
Ani nevím, kde jsme vlastně všude jezdili, vím jen že to bylo v okolí Dolního Benešova a Háje ve Slezsku, já se hlavně soustředil na jízdu, protože to v bahně a na mokré trávě hodně klouzalo. Dvakrát jsem měl na mále, jednou mě na trávě málem předjelo zadní kolo a jednou jsem to málem položil v bahně, se štěstím jsem to ale udržel Naštěstí Jandys jezdil přede mnou, takže mě upozorňoval na nástrahy a kde to může více klouzat.
Vyjeli jsme na kopec na kterém je bunkr a je z něj nádherný výhled na Háj ve Slezsku a sledovali jsme jak v okolí pršelo a nás to naštěstí cele minulo. Po cestě zpátky jsme ještě přebrodili jednu větší kaluž když jsem viděl -Jandyse- jak to projel v rychlosti a jak se ta voda rozstříkla, tak to vypadalo, jako by měl polovinu motorky pod vodou, tak jsem to chtěl raději objet, ale nebylo kde, tak jsem to taky úspěšně projel a nebylo to tak hrozné ani hluboké jak to vypadalo
I když jsme najeli jen asi 30km, tak jsme to jeli i s krátkou přestávkou cca hodinu a půl.
Díky Jandysovi za jeho trpělivost se mnou, protože často na mě musel čekat
Takhle špinavou motorku jsem ještě neměl tak a teď mě čeká důkladné omytí stroje

Hery22 (20) napsal 24.09.2013 v 22:03

projel bych se tam klidne znovu, ale urcite ne sam ja mam slona vycisteneho jen na hrubo, vylestim ho az bude venku hezky

-Jandys- (16) napsal 24.09.2013 v 21:32

Joo,to byl dobrý nápad vyrazit než se setmí a pokud možno mimo cestu,což se i povedlo Místy to byla velká sranda a škoda že nás dva někdo náhodně nevyfotil bo těch skoro pádů bylo i u mě nejmíň 3. a to mám drapáky V tom jednom přejezdu mezi poli a lukami to bylo něco jako bažina nebo žabinec,klouzalo i mě Ještě jen upřesním kdybys to chtěl zas někdy jet (sám) : Od Zábřehu za prvím mostkem vpravo,pak pořád abys měl Opavici po levém boku až k tomu mostku,pak přejedeš Do Lazců a dáš se na Lhotu,tam za obchodem doprava a furt rovně nahoru do lesa až na to T rozcestí no a kam pak je už na tobě-možností spoustu-Smolkovský les-Hrabyňský-nebo až do Polomi ale to se do 2h stihnout nedá,tak zas příště a jsem rád že se líbilo a oba v pohodě Ps. Bigin už je vyleštěný a nachstaný na další štreku,tentokráte Rychlebské Hory

Jardas444 (10) napsal 24.09.2013 v 20:18

No jo,Igor s BIGem řádí .Však on tě ještě vytáhne do terénu.Tak ať vám to jezdí

• Chvíle dopoledního volna

Měl jsem dopoledne volno, děti s babičkou a dědou, manželka mi zabavila skútr, jela na něm do práce, a tak mi nezbylo nic jiného, než se jet projet na slonovi :-D Projel jsem se jen tak u nás po Prajzské, s tím, že js

Vloženo: 03.08.2022
    Uskutečněno: 03.08.2022
  • Kontrola chalupy

Po delší době jsem vytáhl nejen slona z garáže, ale i ženu na motorku, pár let nejela (děti, práce...) Jako záminku na projížďku jsme si dali zkontrolovat, jak nám postupujou dělníci se střechou na naší chalupě. Trasu pr

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021
  • Slovensko, Ukrajina

přidám pár fotek z mé letošní cesty na Ukrajinu, které fotil kolega, než jsme se v Mukačevu rozdělili a každý jsme si pak jeli svou cestu, já dál do Zakarpatské Ukrajiny a oni zpět na SK

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.10.2016