Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník
Vloženo 11.10.2007
Aktualizováno 24.8.2022

Vloženo: 22.05.2013, Uskutečněno: 22.05.2013, Zhlédnuto: 17x

Jelikož jsem vše podstatné stihnul již během podzimu,tak během jara proběhli jen kosmetické úpravy.Nalakovalo se víko ventilů,o kousek jsem zkrátil mezisvod k výfuku aby netrčel za motorku.Proběhla výměna zadního světla-tentokrát byl dárce FZS 1000 Fazer.Nějak jsem nestihl přelakovat nádrž tak jsem si zkusil zaexperimentovat se samolepkama.Dolaminovat podsedlovku kolem světla jsem se nedokázal přinutit,ale zkusil jsem dopasovat podsedlovku ze starého SVčka.Nevypadalo to úplně zle,ale také mne to úplně nenadchlo.Došlo na montáž budíků.Pneumatiky už jsou na pokraji sil ale sezonu s nimi ještě dojedu.Na výměnu čekají jehlové ventilky v karburátorech.To snad zvládnu do června a pak už se bude jen jezdit.
Sezona pro mne začla nezvykle brzy-pravděpodobně pro to,že jsem na zimu celé TRXo nerozšrouboval jak je mým blbým zvykem. Tak že jsem byl schopnej vyrazit už na Konopáč.Abych alespoň dodržel tradici,,smontováno těsně před odjezdem"ve čtvrtek večer jsem montoval čerstvě nalakované ventilové víko a iridiové svíčky.
Jelikož se superbiky do Brna jen tak nepodívají přišli jsme o krásnou tradici a prodloužený červencový víkend v zatáčkách kolem Brněnské přehrady.Mooc děkujem pane Abrhame.

Místo konání motodovolené bylo Lipno.Blednu závistí nad kvalitou tamních silnic.I obyčejná spojovačka mezi dvěma kravíny má povrch a členitost závodního okruhu.O tom se nám může jen zdát.Alespoň jsme pošetřili zbytky vzorku na středu pneumatik a odrbali něco z boků.Začátkem řijna jsme zajeli do Pekelek,bohužel jen na skok a ne na noc.

Na celkově ujeté km to byla pěkná bída-sotva 3 tisíce.Začínám už ale spřádat plány na rok 2014 a v hlavě se rodí radikální pojetí 9té evoluce.

Doplnění pár fotek z dovolené pro remcaly co si nedokážou představit cestování na sportovní motorce.Ve dvou a s campingovou výbavou.

• VERZE 10. FINAL EDITION 2022

Ačkoliv je to téměř neuvěřitelné,po šestnácti společných letech mám konečně hotovo. Finální verze je dokončena !

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • VERZE 10. Final edition rok 2021

Pokračování úprav z roku 2020. Nalakovaná maska, nádrž a blatník. V plánu je ještě pár samolepek. Podsedlové kapoty ještě čekají na drobné úpravy. Přetěsnění palivového kohoutku.

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.03.2021
    Uskutečněno: 24.03.2021
  • Verze 10. Final edition. 2017

Jde to opravdu pomalu.Navíc mám rozděláno více projektů.V současné době je hotovo:Kyvka Szr v rámu na nových ložiskách-bylo to trošku náročnější než se zdálo,ale vypadá to sqvjele! :-DD .Dovařeny držáky na rolny pro stoj

Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 03.07.2017