Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník haribo11
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 23.2.2014

Vloženo: 16.04.2013, Uskutečněno: 14.04.2013, Zhlédnuto: 7x

Kde mám rukavice? ... Nebude mi zima? ... Snad nebude pršet... Umím ještě vůbec sednout na motorku?
To se mi honilo hlavou před první jarní jízdou..
Pravidla vyjížďky byla následující - Chci jet pomalu a opatrně.. Rychlost nám vydržela asi 5 km.. Než jsme se vymotali v Praze mezi paneláky. Od té chvíle bylo vymalováno. Mě to naštěstí moc nejede, takže se to ještě dalo brát jako že jsem podmínky dodržela..
Nebudu se moc rozepisovat, chci si letos psát většinu cest, tak stejně bude do budoucna o čem číst..
Výlet to byl ÚŽASNEJ!!! super lidi, super počasí, super den...
Jsem v mototranzu... Proberu se z něj až v zimě...

haribo11 (0) napsal 18.04.2013 v 09:44

teď si mi udělal radost.. měli bychom ho vzít na výlet do Hořic.. tam by se vidělo kdo z koho

adlus (20) napsal 17.04.2013 v 20:41

jemu už to také víc nejelo :) a hlavně na dálnici to umí každý :) v Řevnickém kosočtveci by byl v ... .. .. v dálce za námi :)))))

haribo11 (0) napsal 16.04.2013 v 20:35

no tak 5 a půl, máš pravdu copak on.. ale já jak jsem se snažila abych Vás měla spoň na dohled...až jsem trhla Ducatky osobní rekord

adlus (20) napsal 16.04.2013 v 17:47

to bylo víc než 5 km, to bílé Maserati jsme dojeli až v tunelu
Bohužel pro něj, nevěděl s kým má tu čest Ale snažil se fešák, to se musí nechat

Figi25 (59) napsal 16.04.2013 v 16:16

pěkné

• ..a pak že na Karlštejně neni na jaře štěrk...

... to je jasný, že tam byl naštěstí jsem to zvládla.. To ale předbíhám. Dopoledne jsme s Italkou vyrazili na návštěvu k domovu. Po dost očekávaném bloudění Prahou jsem konečně vyjela směr MB. Mojí naučenou trasu MB

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013
  • batůžek na svojí vlastní motorce

Jelikož jsem správná baba a myslím hlavně na svoje přátele... :-$ :-D :-P ehm... :-$ Bylo mi jednoho krásného dne líto Lukáška.. Byl celý týden v Praze bez motorky, bylo krásně a já věděla, že musí trpět. Tak jsem

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • Servis Ducati

Nedá se to vydržet.. mravenčení v prstech.. Kontrola předpovědi počasí na příští dny.. Nejvyšší čas ubytovat krásku na skok do servisu. Za chvilku už totiž bude ideální chvíle vytáhnout ji do první společné sezóny. Přes

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.04.2013